אודות

job-abroad.co.il  הינו האתר לכל צעיר או צעירה המבקשים לטוס לתקופה בחו"ל ולשלב טיול עם עבודה וליצור לעצמכם תקופה אותה לא תשכחו ולא תרצו לשכוח. גם בגלל החוויות הרבות שתצברו וגם בכלל הכסף הרב אותו תוכלו להרוויח מעבודה בחו"ל.

איך זה עובד?
פשוט מאוד!!! כל מה שנדרש מכם הוא למלא את טופס הפרטים ולשלוח אנו ב job-abroad. נדאג להפנות אתכם אל חברות ההשמה והמעסיקים הטובים והרציניים ביותר בעולם...

קצת על עבודה בחו"ל לצעירים ישראלים
ישראלים בכל העשורים מאז קום המדינה השתכרו גם מחוץ לגבולות ישראל. נסעו לתקופה קצרה או ארוכה, הרוויחו את לחמם, עשו את המכה וחזרו הביתה. יש אומרים שבחו"ל יותר קל, יש שיגידו שלא אבל כולם אומרים שאין כמו בבית, בישראל. לכן החלטנו להקים את אתר job-abroad.co.il  ולאפשר לצעירים של שנות האלפיים למצוא מגוון רחב של משרות במקומות שונים בעולם בהם יוכלו להרוויח כסף רב, לחסוך, לצבור חווייות אולי אפילו להמשיך לטיול ולחזור לארץ מלאים באנרגיות (ובכסף.....).

מוצרי ים המלח
התחום הפופולרי ביותר כיום בעבודת ישראלים בחו"ל הינו תחום העגלות. מעין דוכנים הנמצאים בקניונים ובהם נמכרים שלל מוצרים כאשר המובילים הם מוצרי קוסמטיקה וטיפוח מים המלח. יש משהו בחיבור של הישראלים עם המוצרים שמצליח כל מכירה מחדש. בשיטות הדגמה ייחודיות, בחן רב וקצת פלרטוטים מצליחים הצעירים לשווק מוצרים חדשניים עם כל הסגולות והיכולות הטבעיות של ים המוות הישראלי.
מתעניין/ת בעבודה בחו"ל?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם