עבודה באירופה

ישראל היא המדינה הכי אירופאית שלא נמצאת ביבשת מבחינה גיאורפית. זה משפיע על הלבוש, על הסגנון, על המראה (על הנימוסים קצת פחות....). ייתכן וזה נובע מכך שהרבה עולים הגיעו לישראל ממדינות איריפה ואולי זה פשוט המרחק הקצר יחסית. שעות ספורות של טיסה ואתם בכל יעד אירופאי. בישראל בעלי דרכונים אירופאיים רבים מה שמשפיע כנראה על הבחירה של צעירים רבים לטוס לעבוד ביבשת. מדינות כמו: אנגליה, צרפת, ספרד, גרמניה, איטליה ועוד מציעות מקומות ואפשרויות תעסוקה רבים. הלהיטים הנמכרים על ידי ישראלים כמו בכל העולם הם מוצרי ים המלח, מוצרי קוסמטיקה ומוצרים נוספים. הכסף טוב!!!! התנאים נוחים!!!! ותמיד אפשר גם לטייל במקביל.
אירופה – קלאסית למכירות...
הקהל האירופאי מחבק בשמחה וקונה את מוצרי ים המלח ממוכרי ה "עגלות" בקניונים. מדינות אירופה שופעות לוקיישנים משגשגים מהם חזרו חברה עם מספיק כסף לפסיכומטרי, ללימודים, לקניית דירה (לפחות סכום התחלתי...) או לפתיחת עסק בארץ. יש אומרים שאין טזרח באיחוד האירופי כולו שיכול להישאר אדיש לשיטות הדגמת המוצרים במכירת העגלות.
למירוצה לעבוד באירופה לא בעגלות קיימת האפשרות של מכירת ציורי שמן. כל היסטוריית האומנות הקלאסית נולדה ונוסדה באירופה. אומנים כמו ואן גוך, אומני רוקוקו, ארט נובו, אמני רנסאנס אפילו ליאונרדו דה וינצ'י חי על אדמת אירופה. אולי מכאן נובע הצורך של האירופאים באומנות. במכירת ציורי שמן מדלת לדלת עושים כסף רב ועמלות מכירה גבוהות במיוחד.
מחפש/ת עבודה באירופה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם