עבודה בפינלנד

מכירים את המשפט: "זה סינית בשבילי?" תחליפו את הסינית בעברית, וקיבלתם משפט נפוץ של הפינים בפינלנד! למרות שזה נשמע הזוי, שלא לדבר על לא מזמין במיוחד, פינלנד היא מדינה עשירה ביותר (הכנסה פנויה גבוהה במיוחד!!), ולה גם יש קהילה יהודית קטנה וקשרים דיפלומטיים עם ישראל כבר מאז שנות ה-50. אם אתם חושבים על להתרחק למדינה שאמורה להוות אוטונומיה אידיאלית וההפך הגמור מישראל שלנו - בוא למצוא עבודה בפינלנד!
מה עושים בפינלנד?
מחפשים את פינלנד על המפה? מעל אירופה, איפה ארצות סקנדינביה, קחו את מבטכם מזרחה וואללה! המדינה הפינית נמצאת שם בין רוסיה לסקנדינביה. אז נכון שהיא נושקת לעבר הקוטב הצפוני יחסית מכל שאר המדינות, מה שאומר שהיא מאוד קרה, אבל אם אתם אוהבים קור אז על אחת כמה וכמה שתמצאו את פינלנד חמימה להפליא. איכות החיים במדינה גבוהה ביותר, ולמרות שאתם מציירים קרחון בצורת מדינה גדולה, תתפלאו לשמוע שיש לה גם אזורים ירוקים כמו בתמונות האירופאיות המסורתיות (בעונה החמה כמובן).

למה לעבוד בפינלנד?
לא הייתם רוצים להגיע לעבודה עם מזחלת שלג וכלבים האקסי סיביריים רתומים אליה, או איזה אייל? ונניח שאנחנו מגזימים אז מה עם איזה מזחלת שלג?? אבל תעזבו דיבורים בעלמא, קחו שוק צעיר של מכירות בעגלות כמו מוצרי ים המלח במדינה מפותחת ביותר (שראתה גם עידנים של מיתון ומלכים כמו במשחקי הכס), ותגלו שהישראלים שכחו איזו מדינה בדרך. פינלנד מראה אוצרות טבע רבים, כמו ימות, אגמים עם עצים ענקיים מסביב והרבה סוגי בעלי חיים לצפות בהם. יום עבודה נגמר ואתם יכולים להגיע לבקתת העץ המחוממת או לדירה ולקפוץ לג'קוזי שהחברה שבה אתם עובדים הואילה בטובה לסדר לכם, ולא חסרות כאלו!

לעבוד בהלסינקי
עיקר העבודה מתבצעת בהלסינקי, עיר הבירה של פינלנד עם אוכלוסייה של למעלה מחצי מיליון תושבים. פינלנד עצמה מורכבת מאוכלוסייה של כחמישה מיליון. התושבים נחמדים ביותר, כיאה לנימוס אירופאי ורובם הגדול דובר אנגלית רהוטה. גם חגיגת הכריסמטס לא נגמרת שם, מה שאומר הרבה אווירת קניות בעיקר בחג המולד!!!
מחפש/ת עבודה בפינלנד?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם