עבודה באוסטרליה

שילוב של אורבניות וערים מפותחות עם נופים טבעיים פראיים לכן אוסטרליה וניו זילנד הן יעד אידאלי למי שמעוניין לטוס לחו"ל לעבוד וגם לטייל. גם את אוסטרליה כבשו מוצרי ים המלח עם יכולותיהם וסגולותיהם המופלאות ועגלות יום המלח צצות בקניונים כמו פיטריות אחרי הגשם. ההצלחה מחכה לכם אי שם ביבשת הקטנה עם קהל צרכנים שישמח לרכוש מוצרים חדשניים ומפנקים.
עגלות באוסטרליה
ביחס למחפשים עבודה בארה"ב ניתן להגיד שאלו הנוסעים לעבוד באוסטרליה יכולים ליהנות מהאפשרות של הוצאת ויזת עבודה. לצורך כניסה לאוסטרליה יש צורך באשרת כניסה ועל מנת לעבוד יש צורך בויזת עבודה. גם את ויזת העבודה וגם ויזת תייר רגילה מקבלים בארץ בשגרירות אוסטרליה בתהליך פרוצדוראלי. כדאי לא להסתכן ולנסות לעבוד עם ויזת תייר כי גם כאן העונש יהיה גירוש ואיסור כניסה עתידי למדינה. מלבד עבודה בעגלות קיימות אופציות תעסוקה כגון: עבודה במכירת ציורי שמן מדלת לדלת או עבודה בחקלאות. חוות שונות מעסיקות תיירים בעבודות חקלאות.

אז כל מה שנשאר לכם הוא לבחור את המיקום המועדף עליכם: דארווין, סידני, בריסביין, מלבורן, פרת', אדלייד, קנברה או הוברט.

עבודה בניו-זילנד
גם לניו זילנד תוכלו לקבל אישור עבודה לשנה כבר מהארץ ולהצטרף לאלפי הישראלים שעשו כבר את המכה או עדיין עובדים ומרוויחים סכומים נאים במכירת מוצרי קוסמטיקה בניו זילנד. מספר היתרי העבודה הניתנים אמנם מוגבל אבל עם רצון טוב אין סיבה שלא תצליחו.
מחפש/ת עבודה באוסטרליה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם