עבודה בניו זילנד

טיול או עבודה? כשדורכים על אדמת ניו-זילנד, אי אפשר שלא לחשוב על הפיתויים הגדולים של הטבע בשני אייה של המדינה המרהיבה הזו! הרבה צעירים שמגיעים לשם, מקווים שניו-זילנד תיהפך למקום משכנם הבא, ויכול להיות שתקראו את שורות אלו מישראל, וזו תהיה הפעם האחרונה שתעשו את זה מהארץ - מדינת הכבשים והעזים מבודדת מהעולם, ובתכל'ס לא נשמע שתושביה בוכים על העובדה הזו. רק תעשו טובה לפני שאתם עולים למטוס, תשאירו לנו מקום במזוודה
סוגי עבודות בניו זילנד
ניו-זילנד היא חלומם הרטוב של הרבה זוגות צעירים בנוסח חופשה רומנטית, כמו גם הרצון של מטרקים אחרי צבא לראות עולם. בין לבין, אותם מטיילים מגלים שהמדינה לא זולה בכלל וכמה שבועות עבודות במכירות לא יכולות להזיק. אתם שקוראים כתבה זו, יכולים כבר עכשיו להשאיר פרטים ולהירשם לעבודה במכירות בתחום העגלות בקניונים, או בתחום המכירות מדלת לדלת, שזה תחום קצת יותר נפוץ במדינה החצי-כפרית חצי מתועשת הזו!

למה לעבוד בניו-זילנד?
את כל נזר הבריאה, נראה שהטבע הכניס במקום אחד - ניו-זילנד מכילה אוכלוסיה קטנה אמנם (של כמה מיליונים בודדים), ואותה אוכלוסייה יושבת על איים שבהם תוכלו למצוא הכל!!! יערות, הרי געש, חופי ים, אגמים, אוקיאנוס, נחלים, מקומות מושלגים בהרים, בעלי חיים בלי סוף ועל הדרך אולי גם לעשות כסף ולהודות על זה שהתברכתם בחיים יפים (לא תדעו כמה הם יפים עד שלא הגעתם לניו-זילנד)!!!
מחפש/ת עבודה בניו זילנד?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם