עבודה בארה"ב

כשחושבים על עבודה בחו"ל חושבים קודם כל על עבודה בארה"ב. ככה זה כבר שנים ובטח בעשור האחרון בו צעירים ישראלים נוהרים ללוקיישנים ולקניונים השונים לעבודה בעגלות במכירת מוצרי ים המלח. קהל הצרכנים האמריקאי מחבק וקונה, דורש ומבקש עוד. החידושים והמוצרים לא מפסיקים להפתיע ופיתוחים שונים של: קרמים לפנים, קרמים לידיים, קרמים לרגליים ומוצרי קוסמטיקה שונים מצטרפים למשפחת "מוצרי ים המלח" המוכרים והמוערכים.
עבודה במכירות ללא נסיון
צריך חוש בסיסי והמון רצון להצליח ואין סיבה שעבודה באמריקה לא תביא לכם את המכה. נכון, נסיון במכירות בטח לא יזיק אם אתם רוצים לעבוד בעגלות אבל מי שהיה יכול לספר על עשרות חבר'ה צעירים שהגיע מבלי שמכרו מסטיק לפני כן וחזרו לארץ עם חסכונות של עשרות ומאות אלפי שקלים.

רווח על בסיס עמלות
הרבה מהחברות המעסיקות ישראלים בחו"ל בתחום המכירות מתגמלות ובעצם משלמות את המשכורת רק על בסיס הצלחות. דבר אשר מרתיע לא מעט חבר'ה שחשבו לעבוד בחו"ל. העניין הוא שפוטנציאל ההצלחה הוא גבוה מאוד וגם בחודש "חלש" יחסית, ברוב המקרים, השכר לעובד יהיה הולם וישתווה למשכורת בישראל ואולי אפילו קצת יותר...

עבודה עם מגורים בארה"ב
כשאתה נוסע לעבוד בעגלות בארה"ב ובעצם סוגר את כל פרטי ההעסקה שלך כבר מהארץ אתה מכין לעצמך נחיתה רכה ביותר. יש מי שידאג לבוא ולאסוף אותך מהשדה, החברות שוכרות דירות לעובדים (בהשתתפות כמוכן) ותהליך החניכה יהיה צמוד על מנת שתצליחו להגיע להישגים גבוהים ולרווחים ממכירות תוך זמן קצר.
לסיכום עבודה בארה"ב ולא רק בעגלות היא חוויה שתישאר איתכם לכל החיים ויש גם מי שנשאר כל החיים בארה"ב עם העבודה....
מחפש/ת עבודה בארה"ב?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם