עבודה בצפון קרולינה

עבודה בצפון קרולינהבדומה לשכנתה, דרום קרוליינה, קרוליינה הצפונית מהווה מרכז כלכלי רווחי ביותר. כאחת מ-13 המושבות הראשונות בארה"ב, צפון קרוליינה הצטיינה בעבר בייצור רהיטים ויינות וכיום היא מהווה נישות לעסקים פיננסיים וטכנולוגיים בתחום הביולוגי (היין עדיין מיוצר, דרך אגב). בחורף תוכלו למצוא אתרי סקי אשר מושכים תיירות מרשימה (כסף זר זה תמיד טוב), ובמדינה זו נערכה גם הטיסה הראשונה של האחים רייט. פארק צ'ימני רוק בראשון בבוקר אחרי שבוע עבודה רווחי, מרגיש כאילו אתם חווים הטיול אחרי צבא פעם נוספת!!
מה עושים בצפון קרוליינה?
העיר שארלוט נראית בלילות כאילו אתם ברחובות ניו-יורק המדהימה או שיקגו המלעיזה, רק בגרסה מיניאטורית. אולי בגלל זה החליט מייקל ג'ורדן (ההוא מהכדורסל) לעבור מצפון קרוליינה לאילנוי.. מה שבטוח זה שגם בסיום משחק של מכללת צפון קרוליינה תוכלו למצוא שם לא מעט חיי לילה לצעירים. שם ממוקם גם אחד הבניינים הגבוהים במזרח ארה"ב, השייך לבנק אמריקה - אחת מהבנקים מהבנקים הגדולים ביותר בארה"ב.

תיירות בקרוליינה
אם אתם רוצים לטרק, הרי הסמוקי מושכים אליהם המוני תיירים מדי שנה, הם אטרקציה בלתי נשכחת (שתיקח לכם יותר מסוף שבוע אחד להשלים - ברגל, באופניים או ברכב). אלפי סוגי צמחים, מאות סוגי בעלי חיים וערפל בצבע מוזר ומרהיב להפליא בפסגותיהם הם מה שהופך אותו לפארק מתוייר ביותר בארה"ב, אם לא ה -. בהחלט מקום להיזרק בו אחרי שרוקנתם את מוצרי העגלה השונים!!
מחפש/ת עבודה בצפון קרולינה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם