עבודה בקנדה

לישראלים קנדה היא היעד הנוח ביותר לעבודה ביבשת אמריקה. אי שם בחלק הצפוני של במפה, משתרעת על שטחי ענק מרהיבים ביופיים, מאפשרת לכם קנדה ליהנות משמורות טבע ופארקים מדהימים לצד נופים אורבניים מודרניים אשר מהווים מוקד משיכה גם למשקיעים (אבל זה כבר סיפור אחר...). בשנים האחרונות מסתמנת מגמה דומה לזאת שקרתה בארה"ב בה בכל קניון ומרכז קניות מתמקמות חברות ישראליות ומוכרות ב"עגלות" מוצרים שונים אשר רובם נעים סביב איזור הקוסמטיקה והטיפוח, אך לא רק. החברות מעסיקות ישראלים צעירים המבקשים לעבוד בחו"ל ופוטנציאל הרווח והשכר בקנדה הוא מהגבוהים בעולם.
עבודה חוקית בקנדה
בהשווה לתהליך הוצאת הויזה בארה"ב קנדה נחשבת לקצת נוחה יותר ואפילו ניתן לקבל אשרת עבודה בהליך פרוצדוראלי לא מורכב. עם אישורי העבודה תוכלו לעבוד במגוון משרות כגו: מכירה בעגלות ובחנויות בקניונים של: מוצרי ים המלח, מיישרי שיער, גאג'טים, תכשיטים, צעצועים, סיגריות אלקטרוניות ועוד. שיטה נוספת הינה מכירות מדלת לדלת (door to door)כאשר המוצר הפופולרי ביותר  במכירה מדלת לדלת הם ציורי השמן.

מקומות לעבודת ישראלים בקנדה
טורונטו, אונטריו, ונקובר,מונטריאול, קלגרי הם רק חלק מהיעדים אליהם תוכלו להגיע. מזג האוויר הקנדי נחשב לקר, בטח בשבילנו הישראלים, ולכן מקום הבילוי והקניות המועדף הוא הקניון שמאפשר חוויה של יציאה מהבית אבל ממוזגת... שיטת ההדגמה של מוצרי ים המלח מצליחה לשכנע פעם אחר פעם והקהל הקנדי ברוב המקומות "מצביע ברגליים" ורוכש את המוצרים תוך פיתוח נאמנות לחבר'ה מישראל החמה שהביאו את המוצרים המדהימים הללו על אליו, קרוב לבית – בקנדה
מחפש/ת עבודה בקנדה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם