עבודה בקוויבק

השפה הצרפתית עושה לכם את זה, אבל אתם עדיין לא רוצים לוותר על ה"חלום האמריקאי"?! ואם נציע לכם הצעה שמגשרת בין השניים?? עבודה בקוויבק, הלוא היא המחוז הכי גדול בקנדה, יכולה לשים את פריז בכיס הקטן, ואתכם בסיטואציה של טיול/עבודה במקום שלא הרבה ישראלים נוהרים אליו, אבל לא חסרים בו תושבים מקומיים מצד שני (8 מיליון מבחינת אוכלוסייה)! תוסיפו גם רמת תיירות גבוהה בגלל השלג שמביא איתו חובבי סקי מכל מרחבי העולם, ותחזרו אלינו עם הסיפורים בהזדמנות...
למה לעבוד בקוויבק?
מלבד היותה בירת המייפל העולמית, קוויבק היא גם יצרנית נייר, חלב ופירות בין היתר. אנחנו חותרים לזה שמחוז קוויבק שבקנדה די עשיר במשאבים שאותה מנצלת האוכלוסייה המקומית, ובכך היא מצליחה ליצור תעסוקה לאנשים ברמה גבוהה - לכם זה סימן חיובי לרתום את יכולת המכירות שלכם לטובת רווח כספי הנבנה על סמך מקומיים אמידים במיוחד. המכירות הן בתחום העגלות, וגם תופתעו לגלות שיש שם גם עבודה במכירת ציורי שמן. למרות שהשפה הרשמית היא צרפתית, תוכלו למצוא שקל להתמצא בשפה אבל הכל תלוי בכם (יש גם יודעי אנגלית במדינה, בכל מקרה מאמנים אתכם לפני היציאה לשטח..).

מה יש לעשות בקוויבק?
במקום לקוות לגשם בארץ (שאולי ירד), אתם תוכלו לצאת לערימות השלג הענקיות ולנוע אולי באמצעות מזחלת או שניים.
לחובבי הסקי והסנובורד תמצאו שזהו אולי המקום האידיאלי להתאמן בו. לחובבי מוזיקת הג'אז, קוויבק היא גן-עדן מכיוון שיש פסטיבל בקיץ הנערך מעל לשבוע ברציפות. יש גם לא מעט נופים שאותם אפשר לראות ומקומות לטייל בהם באזור כמו נהר סנט לורנס. הערים הנחשבות בקוויבק הן קוויבק סיטי הבירה ומונטריאול.
מחפש/ת עבודה בקוויבק?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם