עבודה באלברטה

אלברטה לא נמצאת בארה"ב אבל בהחלט גובלת איתה. המחוז נמצא בין קולומביה הבריטית, ססקצ'ואן ומדרום לטריטוריות הצפון מערביות. דרומית לאלברטה נמצאים הרי הרוקי ולכן גם לא מעט שמורות טבע, מה שסוחף לא מעט תיירים מדי שנה ולמרות שהקור בחורף הופך את ההליכה ברחובות העיר לדי קרה, היא גם נותנת לה לא מעט שלג, וזה הופך את חג המולד לזמן רווחי וחם במיוחד!
עגלות במחוז אלברטה
המחוז הדרום קנדי נמצא במקום אסטרטגי שממנו אפשר להגיע לנקודות שונות ולטייל ברחבי קנדה. מעבר לכך, לפחות 10 עד 15 אחוז מאוכלוסיית קנדה העשירה נמצאת באותו מחוז, ומפוזרים בעיקר בערים כמו קלגרי ואדמונטון הבירה. תוכלו למצוא עבודות רווחיות במכירות מעגלות ולמכור מוצרים לתיירים מקומיים כאחד (רק אל תנסו למכור למורמונים מכשירים נגד עישון, כי ככל הנראה הם לא מעשנים..). היות ואלברטה מלאה שטחי חקלאות, אולי תוכלו למצוא עבודה יותר רגועה בחקלאות בעונה בקטיף פירות וכיוצא בזה.

למה כדאי לעבוד באלברטה?
אוהבי הטבע יוכלו למצוא שאלברטה בקנדה היא בית שני - לא חסר שם שמורות טבע, ומכיוון שהיא גובלת עם הרי הרוקי תוכלו למצוא גם לא מעט שטחי סקי, כדי להפוך את העבודה למעין חופשה שווייצרית. האגמים הטבעיים והקרחונים הנמצאים מעליהם הופכים כל רגע לבלתי נשכח, שלא לדבר על הטבע הפראי שרק בגללו מגיעים מיליוני תיירים מדי שנה לאזור. לאוהבי העידן הפרה-היסטורי, תאהבו לגלות שלא חסרים מאובנים של דינוזאורים במוזיאונים השונים.
מחפש/ת עבודה באלברטה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם