עבודה באונטריו

לא הנפצנו שם של איזה מקום נידח שבחרנו "על עיוור" בגלובוס! אונטריו היא פרובינציה (מחוז, בשפה עממית) שמאכלסת מיליוני קנדים - נכון, אונטריו היא מחוז די חשוב במרכז קנדה הגובל עם האגמים הגדולים! ומי שלא הפנים את זה, קנדה היא אחת המדינות הכי עשירות בעולם (ברמה שגורמת לאמריקאים להזיל ריר לפעמים..) - לא הייתם רוצים לעבוד בגן עדן של מזומנים?
עבודה בטורונטו
טורונטו היא מרכז פיננסי ענקי הנמצא בקנדה. לפני 200 שנה האזור ידע הרבה מלחמות, היום זה המקום אולי הכי שקט העולם שניתן למצוא למגורים!! טורונטו זכתה להפוך לבירת מחוז אונטריו והיא מאכלסת כ-2.5 מיליון תושבים. אתם רק צריכים לדעת ללמוד "לשחות" כשאתם צוללים לבריכת הדולרים הקנדיים, והרי לכם משרה במקום שאנחנו רק יכולים לחלום עליו! המשרות במכירות הן בתחום העגלות, ותוכלו למצוא שיש אותם בקניונים בשפע, אתם רק צריכים לבחור אצל מי לעבוד.. אוטווה היא הבירה של קנדה וגם היא נמצאת במחוז אונטריו, גם שם תמצאו שלא חסרות כנראה עבודות.

למה כדאי לעבוד במחוז אונטריו?
רק שתבינו שלפני כעשר שנים התל"ג אשר נמדד באונטריו הגיע למאות מילאירדי דולרים- מספיק בשביל לכסות את גירעון מדינת ישראל, ואולי גם יספיק כדי לקנות חצי ממדינות כדור הארץ!!! אבל תעזבו כסף בצד רגע (כי עם כסף לא הולכים למכולת….). אונטריו חובקת את מפלי הניאגרה העצומים (חוויה רטובה ומדהימה במיוחד), את אגם אונטריו המהמם, עיר מטרופולין שוקקת מסיבות, בניינים מרהיבים ממאות קודמות (לצד בנייה חדשה), מגרשי ספורט ענקיים, מוזיאונים וגלריות לאומנות ובעצם כל מה שחסר בחיים!!
מחפש/ת עבודה באונטריו?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם