עבודה בוירג´יניה

לא וירג'יניה וולף, אלא מדינת וירג'יניה…. למרות ששטחה הוקטן כשלוש פעמים בהיסטוריה בגלל סיבות פוליטיות, ולמרות ששחורים רבים סבלו מרדיפות במדינה, כיום וירג'יניה, הקרויה כך על שם המלכה הבתולה אליזבת הראשונה, היא אחת המדינות העשירות בדרום ארה"ב ויש לה רוב בבירה של שחורים אפרו-אמריקאים! המדינה שהיוותה בעבר מוקד חקלאי עצום, נמצאת היום בקדמת החזית של המעוף הטכנולוגי של ייצור שבבי מחשב, וסוג של בית למשרדי הממשל האמריקאי.
למה לעבוד בוירג'יניה?
בוירג'יניה תוכלו למצוא המון מקומות היסטוריים לטייל בהם, ומקום מפלט להליכה בערב תוכלו למצוא בוירג'יניה ביץ' (העיר הגדולה ביותר), בטיילת הגדולה - כשישה מטרים מעל פני הים וכחמישה קילומטרים של דרך סלולה במקביל לשקיעות המהממות שלה. כמה חברות ישראליות כבר מצאו לנכון לבסס את כלכלתן במדינה העשירה בדרום מזרח ארה"ב, וההצלחה במכירות לא מאחרת לבוא. עם שווקים חרושים כמו ניו- יורק ולוס אנג'לס, אין זה מקרה שאחרים מנסים להציב את העגלות באזורים פחות מוכרים, כמו וירג'יניה. ההצלחה היא לא עניין של מה בכך, אלא הודות לעושר מדיני ששורשיו נעוצים על פני מאות שנים, ומדדים כלכליים חשובים הם אינדיקציה לנושא.

חופשה ועבודה בוירג'יניה
את הערים בוירג'יניה מקיפים נהרות רבים, כמו נהר הפוטומק (מפה הגיע השם של רול הסושי?!), ורובם מתנקזים למפרץ צ'ספיק. שני מוקדים אלו הם חלק ממוקדי משיכה לתיירים ומטרקים. בכלל, מדינת וירג'יניה נראית לפעמים כאילו מישהו מלמעלה צבע אותה במכחול בסתיו וקיץ, בזמן שקיעה. מזג האוויר מביא איתו שלג רב בחורף, וקיץ חם עם כ-30 מעלות!
ריצ'מונד, עיר הבירה, מרמזת באופן אבסורדי רומז על שטרות ירקרקים, שרק יפתחו לכם את התיאבון לעוד עבודה, ותמצאו שם לא מעט בארים וסטודנטים, בני המין השני...
מחפש/ת עבודה בוירג´יניה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם