עבודה באלסקה

עבודה במדינה הקפואה היא לא עבודה קלה בכלל - gם זאת, היא יכולה להיות אחת החוויות המרתקות! לאנשים הרוצים להתנתק מהעולם אך לא לחלוטין, ובכל זאת לעבוד במכירות בעגלות של מוצרי קוסמטיקה ותכשירי שיער ולצאת למסעות דייג באגמים הקפואים.
דרישות: חוש הרפתקני, דם חם ורגישות פחותה לקור (וכמובן "רעב" לכסף, הרבה כסף!!!")
למה לעבוד באלסקה?
אנחנו לא אומרים שתגיעו לעבודה בקניונים המוצפים תיירים במזחלת שלג רתומה לכלבים האסקי-סיביריים, אבל אתם יכולים לנסות. ערי התיירות באלסקה מושכים אליהם מבקרים ואזרחים הבאים להתיישב בה לצורך קבע מכל העולם מדי שנה, מפאת העובדה שהמדינה העצומה מחזיקה במשאבי טבע גדולים כמו נפט ומצד שני יש שם שטחים שנראים כאילו רגל אדם לא דרכה שם מעולם.

אפשרויות נוספות באלסקה מלבד עבודה
לא בא לכם על עגלות? קחו חכה ותתחילו לדוג, באלסקה תוכלו לנסות למצוא עבודות בדייג ולא בהכרח של דגים. נמצא שאחת העבודות המסוכנות באלסקה ובעולם בכלל היא צייד (או דייג אם תרצו) של סרטנים! יתרון נוסף לאלו המעדיפים לעבוד בלי הוצאות מיותרות באלסקה, יכול להיות בקטע של חיסכון, מפאת העובדה שאתם יכולים לעבוד במהלך היום ולהישאר במגורים המקורים ולהירשם לחדר הכושר או להיכנס לבריכת השחייה המחוממת כל היום.  

אין ספק שאלסקה היא אחת המקומות המעניינים ביותר לעבוד בו. שם אתם יכולים לקחת חופשה גם ממזג האוויר החם במדינתנו הקטנה ולקחת החלטה לנסוע לראות את הזוהר הצפוני שבמדינה (אחד הדברים המרהיבים!!!), קרוב לעיר הנקראת פיירבנקס. עבודות בעגלות ומבכירות המוצרים השונים תוכלו למצוא בג'ונו בעיקר, תוכלו למצוא גם בית חב"ד בעיר אנקורג', עם קהילה של כ-4000 יהודים החיים בה.
מחפש/ת עבודה באלסקה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם