עבודה בניו יורק

אז אתם דולקים בעקבות התפוח הגדול? העיר מהמדהימות בתבל (באחריות!) יכולה להוות את מפתח הכניסה שלכם לעבודה במכירות בארה"ב. הגשרים הענקיים המחברים בין איי מנהטן יכולים להיות הנוף הביתי שלכם לאחר יום עבודה שיכול להניב מזומנים רבים!
למה לעבוד New York?
אומרים שאם כבר להתחיל לעבוד בארה"ב, אז ניו יורק זה המקום. מאז ומתמיד מהגרים מכל הדתות והמדינות השכילו להגיע לעבר נמלי העיר הגדולה ונאחזו במראות המרהיבים שלא נראו מעולם באירופה או במזרח. גם היום, העיר לא מפסיקה להדהים. עם הזדמנות של פעם בחיים תוכלו לנסות את מזלכם בעיר הגדולה (העצומה יותר נכון), ויכול להיות שלא תרגישו זרים, ותתאקלמו די מהר.

מה מחכה לי בניו-יורק?
גם אם נתאר זאת במילים ונמחיש לכם זאת בתמונות, ההרגשה לא תגיע לשיא עד שתדרך כף רגלכם בעיר ניו-יורק. לא לשווא, גם ישראלים רבים מצאו את עצמם עובדים בעגלות ופותחים עגלה משלהם. גם אתם יכולים למכור מכל הבא ליד ממוצרים של ים המלח, צעצועים, תכשירי שיער וקוסמטיקה. עם יותר ויותר עשירים מופלגים הפוקדים את העיר, שלא לדבר על התיירים הרבים. האי מנהטן בלבד מונה כמה מיליונים של אנשים והוא רק נקודה קטנה במדינת ניו-יורק.

עבודה ואווירה בתפוח הגדול
נניח לרגע את עמלות הדולרים בצד שתוכלו להרוויח, לא הייתם רוצים להרגיש מה זו אווירה של עיר אמיתית (עם כל הכבוד לתל-אביב, אבל..)?
תעבדו בעמל רב בעגלות שונות בניו-יורק, ובסופ"ש תוכלו למצוא את עצמכם במסיבות הכי (הכי!!) שוות בעיר, מתיירים להנאתכם בנקודות שונות כמו פסל החירות והאמפייר סטייט וכשנמאס מהכל לשבת על ספסל באגם בסנטרל פארק או לשחק בייסבול במגרש?

טיפ חשוב לישראלי הניו יורקרי: תשתדלו לא לבזבז את כל הדולרים על קניות ואטרקציות - תשאירו משהו לחזרה לארץ!
מחפש/ת עבודה בניו יורק?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם