עבודה בקולורדו

בא לכם לעבוד קרוב לטראקים משגעים בסופי שבוע בהישג יד, למראה הרי הרוקי (ולצעוק "אדריאן" עם הד בנקיקי הואדי?!).
קולורדו נמצאת בחלק האמצעי של ארה"ב, בין מספר מדינות כמו יוטה ממערב, קנזס ממזרח, ניו מקסיקו מדרומה וויומינג ונברסקה מצפונה. מדובר על קהילה שמחה, הנמצאת החיק הטבע ומחוז תיירות ענף, ובעלת פוטנציאל לא ממומש לעשות קופה לא רעה במכירות!
אז בואו למצוא עבודה במדינת קולורדו - ולא בחטיבת עצים!
למה לעבוד בקולורדו?
קולורדו היא מדינה עצומה מבחינת שטח וקטנה באוכלוסייה (כמה מיליונים - לא כזאת קטנה ביחס אלינו, אלא ביחס לארה"ב). למרות "החיסרון" הזה, קולרודו היא מדינה עשירה, ואזרחיה הם אנשים עמידים המתפרנסים מעבודות שונות, כולל תיירות. העבודה מתרכזת בעיר דנוור, הגדולה ביותר במדינת קולורדו, מעבר לכך ניתן למצוא עבודה בעגלות גם בקולורדו ספרינגס, המתרכזת בכמה יישובים יוקרתיים.היות והמדינה נחשבת מתויירת ביותר, אתם - הישראלים שמחפשים כסף קל ומהיר, יכולים למצוא כאן פרנסה לא רעה וגם פינת טבע שקטה (וגדולה) בנהר הקולורדו.

מה אפשר לעשות בקולורדו?
לחובבי הספורט, קבוצות דנוור משחקות בליגות ה-NHL, ה- NBA וה-NFL. נמאס לכם מלשבת ביציע האוהדים? סעו לאיזה טראק מעניין בהרי הרוקי או סעו לאספן, עיר תיירות משגעת ויוקרתית המשמשת כאחד מאתרי הסקי הטובים והמתוירים בעולם!
לצד עבודה בעגלות, וציורי שמן המנציחים את הרי הרוקי המשגעים, אולי תוכלו למצוא עבודה (בדגש על אולי) עבודה בחקלאות, היות וקולורדו ידועה בגידול חיטה, שחת ותירס!
מחפש/ת עבודה בקולורדו?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם