עבודה באוהיו

אוהיו - נשמע לך אפור ומשעמם? אולי בחיים אפילו לא שמעת על אוהיו??? ובכן אוהיו היא אחת מהמדינות עם הכלכלה החזקה בארה"ב. מחפשים לעבוד בארה"ב??? באוהיו תוכלו למצוא מקומות עבודה רבים, חיי לילה תוססים, חיי תרבות,  מוזיאונים ונופים עוצרי נשימה.
אז למה ההיסוס?? מכל הלוקיישנים של עבושה בארה"ב, אוהיו בטח לא תאכזב אותך.
למה לעבוד באוהיו?
אוהיו היא המדינה ה17 של ארה"ב. אוהיו מוכנת בפי רבים "אם הנשאים" מפני ששבעה נשאים נולדו במדינה.
מבחינת כלכלה- אוהיו נחשבת למדינה שעיקר ההכנסות שלה הם מהחקלאות. הערים המרכזיות באוהיו:  סינסנטי, קליבלד,  דיטון, הימלטון וקולובוס.
במדינה יש קיהלה יהודית שהיא יחסית גדולה והיא מונה יותר מ150 אלף תושבים. מבחינת אטרקציות תכולו למצוא כמעט הכל: חיי לילה ערים בערים השונות, מוזאונים ואם יצא לכם להיות באוקטובר במדינה אל תחמיצו את חגיגות אוקטוברפסט.
 
סוגי עבודות באוהיו
עבודות באוהיו מגוונות ונפרסות על מגוון תחומים: חקלאות,מכירות ואבטחה.

עבודה בחקלאות - החקלאות מהווה את מירב ההכנסות של המדינה. אם אתה לא פוחד מעבודות כפיים אז תוכל למצוא עבודה בחקלאות. הכסף טוב, הקושי הוא למצוא מעסיק כשאתם מחפשים עבודות באינטרנט מהארץ.

עבודה במכירות - כמו פטריות אחרי גשם צומח לו שוק המכירות בקניונים בארה"ב. מעסיקים ישראלים מחפשים להביא אותך מהארץ לעבוד במכירות בקניונים ברחבי המדינה ולהציע לאזרח האמרקאי מגוון רחב של מוצרי ים המלח.

עבודה באבטחה - בהרבה קהילות יהודיות ברחבי בעולם היו רוצים שחיילים משוחררים יוצאי יחידות קרביות יאבטחו אותם. כנ"ל לגבי אוהיו. חשוב לציין שהיקף העבודות האלה במדינה הוא יחסית קטן. 
מחפש/ת עבודה באוהיו?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם