עבודה בניו ג´רסי

אתם אולי שומעים ניו-ג'רזי וחושבים על המאפייה של טוני סופרנו אבל אנחנו חושבים על עבודה במדינה הנמצאת בין התפוח הגדול לבין פילדלפיה, עם אוכלוסייה עשירה החיה באחת המדינות הקטנות בארה"ב (מבחינת אוכלוסיית יהודים היא השנייה בגודלה אחרי ניו-יורק). קרוב ל-10 מיליון איש החיים בפריפריה קטנה ביותר, ואתם יכולים לעבור בחלון הקטן הזה לעבר עבודה חלומית במכירות.
תרצו להתפרק ??? אתם במרחק נסיעה קצר לניו יורק!
למה לעבוד בניו-ג'רסי?
תחשבו על המדינה הקטנה כפרבר שלא רחוק מהעיר, כמו שנשווה מושבים בצפון הקרובים לחיפה. ניו-ג'רסי רחוקה מהרעש והצפיפות שבערי המטרופולין הגדולות כמו L.A. וניו יורק, תוסיפו לה את אווירת הכריסטמס בחורף (בגלל השלג) ואתם תוכלו להרגיש בבית עם שמחת חגים וטירוף לשופינג! רוצים להישאר בניו ג'רסי בסופ"ש? מלחמות שלג, אתרי סקי, אטרקציות שונות בערים הקרובות כמו ניוארק (שהיא העיר הגדולה ביותר) וטרנטון הבירה. בקיץ תוכלו להתנחל קצת בים ובכל ימות השנה תוכלו ליהנות ממסיבות משוגעות (רק תשתדלו לא לבזבז הכל על שתייה..)

סיבות נוספות למכור בניו ג'רסי 
אז למה לא לעבוד במדינת ניו-ג'רסי, כשאתם יכולים ליהנות מאווירה משפחתית לצד אנשים בעגלות העובדים אתכם ביום וסועדים עמכם בארוחות חג, כל עונה אתם מרגישים באופן קיצוני ובהקרש חיובי - הסתיו מביא איתו שלכת שצובעת את כל העלים בצבעים שונים (לא לקחנו חומרים כשראינו את זה!), בחורף השלג נערם לרמה של 40 ס"מ ואביב והקיץ כבר מזכיר חום שלא יבייש יום נעים בישראל!
המוצרים של ים המלח והקוסמטיקה מחכים לכם בארץ קטנה שיכולה להוות פוטנציאל למקור הכנסה מעולה!

עגלות בניו-ג'רזי - IT'S A JERESEY THING!
מחפש/ת עבודה בניו ג´רסי?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם