עבודה בג´ורג´יה

קוקה-קולה, עשרות אלפי אזרחים יהודים, תאגידים ענקיים אחרים, הם חלק ממה שמהווה את הכלכלה העצומה במדינת ג'ורג'יה שבדרום מזרח ארה"ב. איכות החיים במדינה זכתה לביקורת חיובית ודורגה במקום גבוה במדדים מסוימים בהקשר זה. כל הפרטים הללו מהווים אור ירוק (והרבה כסף ירוק) לעובדה שאתם יכולים לעבוד, וגם להצליח לקבל משכורת מאחוזים של מכירות גבוהות בעגלות שאתם יכולים לעשות!
למה לעבוד בג'ורג'יה?
מדינת האימפריה הדרומית, הלוא היא מדינת ג'ורג'יה, מורכבת מאוכלוסיות של לבנים ולא מעט שחורים. מדינה שבעבר סבלה מרדיפות של מיעוטים, וכיום היא מדינה משגשגת בלי לקשר לדת, גזע ומין. מה שנכון לגבי יהודים במדינה, שמונים כיום כ-100,000 איש ברחביה. זאת סיבה נוספת למה כדאי לעבוד בג'ורג'יה, אתם לא תרגישו כמיעוט אלא כחלק בלתי נפרד מהאוכלוסייה, והניכור יישכח במהרה אם היה בהתחלה!

אטרקציות באטלנטה
אטלנטה היא העיר הגדולה בג'ורג'יה ושם מתרכזות מרבית המכירות של מוצרי העגלות השונים: מוצרי ים המלח, תכשירי שיער לנשים ודברי קוסמטיקה ממיטב החברות המוכרות היום בשוק. מסיבות לא חסרות באטלנטה ופזורותיה, ומדי פעם אחרי הקפצות הטקילה והבורבון האמריקאי עד ארבע בבוקר באנדרגראונד אטלנטה (מרכז קניות וברים ענקי), תוכלו לקפוץ לאקוויריום הגדול בעולם לחיות ים באטלנטה, עם אלפי סוגים שונים של חיות, או לפארק האולימפי ולטייל בשטחים ענקיים של הטבע! איצטדיון הבריוורס המרהיב ואולפני החדשות של CNN לא ישאירו אתכם אדישים, ואולי גם תשירו כשתחזרו לארץ לבסוף את  GEORGIA ON MY MIND!
מחפש/ת עבודה בג´ורג´יה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם