דרושים באמריקה

לא סתם קוראים לה ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, ולא סתם החלום הגדול של כל-כך הרבה אנשים הוא לטוס לעבוד באמריקה. האפשרויות שם הן באמת בלתי מוגבלות וכמעט כל מי שמגיע לשם מצליח בגדול, אבל זה לא הכל. יש שם הזדמנות לטיולים, בילויים, להכיר אנשים חדשים ובאופן כללי לחוות חוויות של פעם בחיים. עבודה באמריקה היא לא רק כסף גדול אלא הרפתקה שלמה ומלאה שתבגר אתכם, תרגש אתכם, תמלא אתכם וכמובן שגם תעשיר את חשבון הבנק שלכם.

עבודות לישראלים בארה"ב - כל מה שתוכלו לעשות שם
כבר כמה עשורים שישראלים רבים בוחרים לטוס לנסות את מזלם באמריקה ומשנה לשנה אפשרויות התעסוקה גדלות ומתרחבות. אם פעם זה היה בעיקר מכירות בקניונים, היום ניתן למצוא מגוון רחב של משרות לישראלים בארצות הברית: אבטחה, נדל"ן, הובלות (מובינג), מנעולנות (לוקסמיט), שירות לקוחות, חינוך, ועוד. ההמלצה שלנו היא למצוא עבודה עוד מהארץ ולפני שתנחתו ביעד. כך תוכלו להיות רגועים שיש מישהו שמחכה לכם ותוכלו להתחיל את המסע ברגל ימין.

לא רק ארצות הברית! באמריקה יש יעדים נוספים ולא פחות כדאיים
מה דעתכם על עבודה בקנדה? במקסיקו? אולי בכלל בארגנטינה? אמריקה זה לא רק ארצות הברית ויש יעדים נוספים שבהחלט כדאי לכם לקחת בחשבון. מדינות במרכז ודרום אמריקה וגם קנדה הן יעדים אטרקטיביים במיוחד לישראלים שחולמים על עבודה בחו"ל. תמצאו בהן מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה במקומות שיכולים להיות משתלמים לא פחות מארצות הברית. פתחו את הראש!

עבודה חוקית באמריקה - יש דבר כזה?
על פי החוק רק אזרחי אמריקה ומי שהשיג אישור עבודה רשאים לעבוד באופן חוקי. אתם לא נמנים עם ברי המזל שיש להם דרכון אמריקאי? יש כמה דרכים נוספות שבאמצעותן תוכלו להשיג אישור עבודה, אבל נהיה כנים ונאמר לכם שהדרך לא תהיה פשוטה בהכרח. יחד עם זאת, בקנדה למשל האפשרות להשיג אישור עבודה היא פשוטה יותר וישראלים רבים בהחלט מצליחים במשימה. שאלתם את עצמכם איך כל-כך הרבה ישראלים עובדים באמריקה? ובכן, לא כולם עושים את זה בצורה חוקית.... חשוב לציין שהעונש על עבודה לא חוקית יכול להיות חמור במיוחד ולכלול לא רק גירוש מהמדינה אלא גם ישיבה ממושכת בכלא.
מחפש/ת עבודה דרושים באמריקה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם