עבודה באוקלוהמה

הגבול בין טקסס וקנזס משתרע על פני כמה מאות אלפי קמ"ר מרובעים מסתבר, והם מזכירים בצורה מאוד הזויה אקדח, כאילו הבוקרים עדיין פוקדים את אדמת המערב התיכון ויורים לכל עבר! אוקלוהומה מגודרת בצורה הזאת ולא רק שתמצאו שם תרבות מערבית עשירה של אמריקאים, שם תוכלו לעבוד באין מפריע כמעט מפן העובדה שישראלים ומהגרים רבים  לא שמעו על המדינה ולא רואים בה באופן מוזר, אזור פוטנציאלי לרווח, כתוצאה ממכירות מוצרים של עגלות!
סיבות טובות לעבוד במדינת אוקלוהומה?
תרבות השפע והצריכה נמצאת באוקלוהומה סיטי הבירה הגדולה, וגם טולסה מצטרפת לחגיגת הקניות הבלתי נשלטות לרוב של האמריקאים. בשתי הערים תוכלו למצוא תעשיות מבוססות היטב של מזון כמו בקר, חיטה, בוטנים ואפרסקים. אגב, היא בין העשר המדינות המובילות בארה"ב, בכל הקשור לייצור המזון הזה. עם עצם העובדה הזאת, אתם כבר תוכלו להבין את גודל היכולת שלכם לבסס את הדגל הכלכלי במדינה שנקראה על ידי האינדיאנים: "האנשים האדומים" (שבאופן מצחיק גם האמריקאים קיצרו לראשי תיבות OK).

מה עושים באוקלוהומה?
מלבד סיפורי אינדיאנים, תוכלו למצוא מספר בתי קזינו, שבהם תוכלו להמר ולהכפיל את סכומי הרווחים מהמכירות של מוצרי קוסמטיקה הממלאים את עגלות הקניות שתנהלו! אם יבוא לכם להרגיש אוליגרכים בסופי שבוע, מלבד אלכוהול ומסיבות חופשי, מגרשי גולף תמצאו בשפע ולא רק, כי אם גם פארקים עם מפלים כנוף פסטורלי שמשלים את התמונה של המדינה השלווה בארה"ב, וגם שייט ספינות ואקווריום מכובד.
מחפש/ת עבודה באוקלוהמה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם