עבודה באריזונה

תחשבו על הנגב, רק בענק! תוסיפו למדינה את אחת מהערים הגדולות בארה"ב ואת הגראנד קניון המפורסם ואתם בדרך להרפתקה חמה וצחיחה! מדינת אריזונה גובלת עם קליפורניה המטורפת ולפני שאתם חושבים לברוח ללוס אנג'לס, תחשבו שגם פניקס הבירה מהווה מוקד גדול ביותר לעשיית רווחים, במיוחד בגלל סדר הגודל שלה כעיר. חברות שהפכו למגה תאגידיות בשנים האחרונות מצאו בית באריזונה: גוגל, איביי וכיוצא בזה. אז אם לא לעבוד בהיי-טק, לפחות להוציא מעובדיהם קצת כסף ממכירות, לא ככה?
פיניקס ארה"ב
אם אתם לא אוהבים קור, אריזונה היא המקום בשבילכם! עם ממוצע טמפרטורות של 20 מעלות בחורף בפניקס (מדבר משודרג משהו..) ומעלות גבוהות בקיץ הגיעו בשיאם ל-52 מעלות. גודל העיר פניקס ייתן לכם מחסה מהשמש הקופחת ובמקרה שהעניינים מתלהטים מדי, הקניונים העצומים שלה או המוזיאונים ההיסטורי שבה יכולים להוות לכם אחלה אטרקציה בשעות הפנאי. מרכז המדע של פניקס ילמד דבר או שניים והעיר השנייה בגודלה במערב ארה"ב (אחרי אל.איי כמובן) מציעה מסיבות גדולות וקטנות עד שעות הלילה המאוחרות.

אטרקציות בטוסון
טוסון גם לא הולכת לישון בלילה - מצפה כוכבים עם אחד הטלסקופים בעולם נמצא במקום, ויש גם מוזיאון חיל אוויר מרשים ביותר. מיטב הסטודנטים באים ללמוד בארה"ב, באוניברסיטת אריזונה שבטוסון. אם בא לכם להרגיש קצת כמו קלינט איסטווד, יש אתר לצילום סרטי מערבונים בטוסון.

לסיכום, אריזונה מפותחת ביותר בהיבט הכלכלי ומוצרי אנטי אייג'ינג של ים המלח יכולים להימכר שם על ידכם כמו לחמניות, היות והם עוזרים נגד האקלים המדברי הכל כך חם! 
מחפש/ת עבודה באריזונה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם