עבודה בפלורידה

יש הרבה שירימו גבה כשיגידו להם עבודה בפלורידה, כי בראש הם יחשבו על ביצות מלאות ביתושים ותנינים, וקשישים אמריקאים היושבים על ספסל ומעבירים את היום במשחקי ברידג'. אבל ברגע שישמעו את המילה "מיאמי" לא יחשבו פעמיים ויזמינו כרטיס טיסה לעבר אחת הערים שטופות השמש בארה"ב במדינה בעלת צורת ראש הנחש.
למה כדאי לעבוד בפלורידה?
במדינה הגובלת באוקיינוס מדרום וממזרח, לפלורידה לא חסרות מסיבות בכלל ומסיבות חוף בפרט, ואם כבר חשבתם על עבודה בעגלות בארה"ב למה לא לחשוב גבוה? מדינת פלורידה מתפרנסת בעיקרה מתיירות וזו נקודה למחשבה, משום שאם כבר באתם לעבוד למה לא לעשות זאת במדינה מתוירת ביותר, אם לא ה - …

אטרקציות בפלורידה לצד עבודה
בפלורידה יש ערים רבות הנהנות מחודשים רבים של שמש כמו מיאמי ופורט מאיירס. מלבד הים והחוף והמסיבות, מדי פעם למי שיתחשק יוכל לנסוע לאורלנדו שנמצאת במרחק שעה וחצי נסיעה לדיסניוורלד להתרעננות מהעבודה בעגלות (סתם, אם בא לכם לחזור לילדות שאבדה..).  לחובבי הקולנוע מקום מפלט והזדמנות לחוות את הקולנוע "על בשרכם", אולפני יוניברסל נמצאים לא רחוק.
אוורגליידס, לחובבי הטבע, הוא פארק לאומי ענקי המאכלס כמה עשרות מינים של בעלי חיים הנמצאים בסכנת הכחדה.

לסיכום, כמדינה המאכלסת עשרות מילוני תיירים בשנה ועם אוכלוסייה מקומית די עמידה (גם המבוגרים והרבה צעירים), נשמע שפלורידה היא מקום לא רע להתחיל בו עבודה בחברות ישראליות בעגלות וציורי שמן, בין אם תבחרו בפורט לורדלייל, טמפה או מיאמי. לא לחינם פלורידה נקראת מדינת השמש הזורחת!!!
מחפש/ת עבודה בפלורידה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם