עבודה בפנסילבניה

פנסילבניה, המדינה שבה ג'ורג' וושינגטון הניח את עט הנוצה המלאה בדיו על דף החוקה ובכך סלל את הדרך להיסטוריה ארוכה הנמשכת עד היום למעצמה החזקה בעולם, על ידי הכרזת עצמאות! המדינה בעלת התוצר בין הגבוהים בארה"ב (מדד כלכלי לעושר, לתשומת ליבכם!), "נופלת" במפה באזור המזרחי, לצד ניו-יורק ממערבה, אוהיו, ניו-ג'רזי ומרילנד.
מה עושים בפנסילבניה?
כת האמישים מצאה כאן בית לאחר שהרסה כמה אמצעי טכנולוגיה כדי לא לתקשר עם שאר העולם, כך שנראה שסמארטפונים ושלל גאדג'טים לא בהכרח תצליחו למכור להם! למרות זאת, פילדלפיה - מהערים הגדולות בארה"ב הברית, מכילה קרוב ל-6 מיליון תושבים (!!) ביחד עם פרווריה, כך שתוכלו למצוא כאן עושר רב עם הכיסים שיתמלאו, ואולי גם אושר כדי להשלים את סיפור האגדות.. כת המנוניטים, ה"בודהיסטים" של הנצרות הם כת שקטה ביותר ולא דוגלת באלימות וההיפים שביניכם יוכלו לקפוץ אליהם בסופי השבוע על מנת לנוח מהתוהו המשתולל בעיר.

אטרקציות פילדלפיה והריסברג
אם חשבתם לטוס לשוויץ בשביל שוקולד, פנסילבניה מציעה מוצר תחליפי יותר זול כנראה עם מוצר ההרשינג הידוע. אם בא לכם קליפר "זיפו" איכותי יש גם מפעל ייצור למוצר באזור. כל צפון המדינה של פנסילבניה זוכה לטבע ירוק עם פארקים עצומים שבהם שווה לבקר מדי פעם. אם אתם רוצים לחוות קיץ אבל לא בהגזמה, וחורף שלגי ביחד עם נוף אירופאי, גם טבעי וגם ארכיטקטוני, עם קהילות הולנדיות במקור אז עבודה בפנסילבניה בכלל ובהאריסברג בפרט בנישות המכירה בעגלות וציורי השמן יכולה להיות חוויה שקטה ורווחית  ביותר בשבילכם! חיי הלילה לא פסחו על פנסליבניה ותכלו למצוא שם המון פאבים ומסיבות לסטודנטים!
מחפש/ת עבודה בפנסילבניה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם