עבודה בקליפורניה

קליפורניה לוקחת בהליכה כל מחוז אחר כמעט בארה"ב שמבקרים בו - זהו מחוז השוכן במערב המדינה על רצועת החוף של האוקיינוס השקט, כאשר היא גובלת עם מקסיקו, אורגון ונבאדה. כמה שקליפורניה קטנה ביחס לשאר המדינות ביבשת, היא המקום הכי חי שתוכלו לעבוד בו - הליכה במזח של סן דייגו לצד כלבי הים, שדרות הוליווד המלאים בטביעות הידיים של הכוכבים הכי גדולים ועלייה ברחובות סן פרנסיסקו למסיבות שוות רצח!
למה לעבוד בקליפורניה?
כנראה שלא קראתם את פסקת הפתיחה. קליפורניה מלאה בצעירים ומסיבות (בין השאר בסן דייגו , שם נמצאת אוניברסיטת UCLA). תוכלו לסיים יום עבודה וללכת בשדרה הנוצצת של הוליווד בולוורד. בלוס אנג´לס כבר ממוקמות שכונות שלמות של ישראלים אשר הבינו שלא תזיק להם "קליפורניה לאב" תמידית!
לוס אנג´לס כולה גדולה פי כמה משטח ישראל והיא כוללת את שטחי הוליווד ובברלי הילס שבהחלט ראויים להערצה.

למה קליפורניה ולא עבודה בארה"ב במקום אחר?
בכל מחוז אחר שתהיו בארה"ב, מזג האוויר והנופים לא משתנים. לרוב או שתמצאו עצים ושלג, או שתיתקלו במדבר ותו לא. אבל לא כך הדבר בקליפורניה - שם כשיימאס לכם מלמכור תכשירי שיער במשך השבוע, בסופו תוכלו ליהנות ממזג אוויר קיצי כמו בארץ עם חופים לפנים ושחייה באוקייאנוס (עם גלים גבוהים לחובבי הגלישה). לאחר סגירת העגלה בערב, תוכלו להגיע למסיבות ב-L.A ובסן פרנסיסקו מהחזקות ביותר, כאשר העיר האחרונה היא מראה שונה לחלוטין מבחינת פני השטח והאקלים לעומת סן דייגו וסן חוזה. סיימתם יום מכירות? האווירה חמה ובני המין השני יארחו לכם חברה טובה.
מחפש/ת עבודה בקליפורניה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם