עבודה בדרום קרולינה

אחת ממדינות הכותנה, דרום קרוליינה שוכנת באזורי הרי האפלצ'ים. המדינה מרכזת שטחי צבא עם בסיסים רבים, ואולי זו תהיה הזדמנות יותר קלה למכור תכשירי קוסמטיקה של שיער ואיפור, לנשותיהם של החיילים שחוזרים פעם בחודשיים הביתה. תתפלאו לשמוע אבל מגזינים למטיילים הכתירו את דרום קרולינה כאחת מחמשת הערים המתוירות ביותר בעולם בתקופות מסוימות. מה שבטוח, המדינה מביאה תיירים רבים בכל שנה!
כלכלת קרולינה הדרומית
משקיעים זרים אוהבים את דרום קרוליינה. המדינה החמה בדרום מזרח המדינה שוכנת לצד האוקיאנוס האטלנטי וגובלת בין גורג'יה לאחותה, קרוליינה הצפונית. המשקיעים אשר מגיעים מחו"ל תורמים לאזרחים במדינה באלפי מקומות עבודה, ורק כדי להבין את סדר הגודל של חשיבות קרוליינה הדרומית - הייצוא ממדינתה תורם לאמריקאים עשרות מיליארדי דולרים כל שנה. אלה הם סממנים להזדמנות המכירתית בנישת העגלות וציורי השמן בקרוליינה הדרומית!
תוסיפו להילולה חברות תעופה וחברות רכב מובילות ויש לכם כאן מתכון מנצח לקש שיכול להיות בידיכם!

מה אפשר לעשות  מלבד עבודה בדרום קרוליינה?
בא לכם לעבוד בקולומביה? עכשיו תשאלו מה הקשר לארה"ב ואנחנו ניתן לכם תשובה שקולומביה היא גם עיר בריתה של מדינת קרוליינה הדרומית. שם תוכלו למצוא עיר בנויה היטב מבחינת תשתיות ופעילויות שאפשר לעשות, כגון: פארקים, תיאטרון, שייט קיאקים וסירות, וגם שייט קאנו בנהרות הסמוכים לעיר! את חלק מהדברים תוכלו למצוא גם בעיר צ'ארלסטון ואפילו פארקים השוכנים למרגלות האוקיאנוס.
מחפש/ת עבודה בדרום קרולינה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם