עבודה ברוד איילנד

המדינה הקטנה עם השם הארוך - מדינת האוקייאנוס, נתברכה באוקייאנוס במרחק של עד 50 קילומטר! רוד איילנד גובלת עם קונטיקט, מסצ'וסטס וניו-יורק כמובן! רוד-איילנד שמה, והיא אחותה הקטנה והמורדת ביחד עם 12 המושבות האחרות בבריטניה. הקרבה למדינות הקרות שציינו, והעובדה שהיא מותיירת ביותר הופכת אותה ליעד נכסף בשבילכם לקראת לסאונד הקאצ'ינג שמגיע!
מה יש לעשות ברוד איילנד?
פרובידנס מהווה את תפקיד נושאת הלפיד בכל הקשור לבירתה של רוד-איילנד, והיא גם העיר הגדולה במדינה. למרות הקור העז בחורף, המדינה כבר הגיעה ל-40 מעלות צלזיוס כמדד שיא! במשך שעות היום תוכלו ליהנות מדונאטס וקפה, שהמדינה הקטנה בארה"ב נראית כחובבת מושבעת של המוצרים הללו (אולי מפה הביאו את הסטריאוטיפ של השוטרים האמריקאים..). נמאס לכם מפריבידנס? תוכלו לבקר בניו-פורט ולראות מבנים היסטוריים של כנסיות ומבנים אחרים שהשתמרו. גן חיות תוכלו גם למצוא, בנוסף לשייט בחת מהסירות הגדולות או הקטנות. יש קבוצת בייסבול והוקי לא רעות שכדאי לבדוק איזה משחק או שניים שלהם!

טיפים למטייל ברוד-אילנד
ואם יימאס לכם מרוד אילנד, ניו-יורק במרחק של שעות ספורות משם! אבל למה שיימאס, עם ריבוי המכללות והאוניברסיטאות במדינה הקטנה הזו שכוללת את אוניברסיטת בראון, הקיימת מעל ל-200 שנה! לצד תיירות ומסיבות סטודנטים, המדינה גם מייצרת ירקות, פירות ומוצרי משק כמו חלב. חגיגת קניות של תכשיטים המיוצרים ברוד-איילנד כדאי גם לקחת בחשבון לאחר יום עבודה עמוס!
מחפש/ת עבודה ברוד איילנד?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם