עבודה במרילנד

כשאומרים מרי מתכוונים לשמחה כמובן, ואת ההרגשה תרגישו כשתחליטו לעבוד במדינה הגובלת עם מדינות  וירג'יניה, DC ודלאוור בין היתר. אז אולי לא שומעים הרבה על מדינת מרילנד, אבל את העיר בולטימור בטוח קלטתם מוזכר בהקשר כזה או אחר, במובן חיובי כמובן. תוכלו למצוא במדינה חברות היי-טק רבות, הרבה יהודים וישראלים בפרט (היי-טק= ישראלים). אה כן, ושטרות ירקרקים ($$$) מעבודה בעגלות, המתלווים למדינה העשירה בארה"ב!!
פרטים על אנאפוליס
דבר אחד חשוב שאתם צריכים לדעת על מרילנד, הוא העובדה שהיא המדינה בעלת שיעורי הכנסה גבוהים ביותר! ההכנסה החציונית מרקיעה שחקים (החציון זה מדד אמיתי הרבה יותר מממוצע, תשאלו כל סטטיסטיקאי), ואנשי היי-טק לא חסר כאן. תוכלו למכור בקלות לאמריקאים שמביאים גם חיוך, גם נכונות וגם כסף לקנות בכל הזדמנות! לא סתם נחגג יום מרילנד, במדינה העשירה הזו המלאה בהיסטוריה (ראשוני המתיישבים נטו כאן דגל), תוכלו למצוא כאן גם אוכלוסייה צעירה רבה של סטודנטים, גם בקניונים ביום עבודה וגם במסיבת הסטודנטים שבה תוכלו לחגוג עם צעירים וצעירות כאחד!

מה יש לעשות במרילנד?
בא לכם לדוג? בא לכם לטרק בהרים? לא משנה לאן תלכו במרילנד, תוכלו לעשות הרבה דברים, וכדי להגיע למקומות אטרקטיביים תוכלו לשוט, לנסוע בטרקטורונים ואולי לקחת רכב שיכול גם לשוט במים!!!. הנמל של בולטימור, מרלינד נראה מזמין במיוחד עם מאות חנויות במתחמו ולהטוטני רחוב בכל פינה. תוכלו למצוא בבולטימור, מלבד מרכזי קניות שבהם תוכלו לעשות שופינג מטורף ממוצרי ים המלח בין היתר, אקווריום גדול ליונקי מים ושאר יצורים מעניינים, גן חיות ואם תגיעו במאי תוכלו ליהנות מפסטיבל סוסים עם במות להופעות מוזיקה ומה לא. באנאפוליס תמצאו בנייה בארכיטקטורה רומאית שחבל לפספס, לצד אווירה ססגונית של צבעים על הבתים המיוחדים.
מחפש/ת עבודה במרילנד?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם