עבודה בניו מקסיקו

טאקוס ובוריטוס, ריקודים מסורתיים של מקסיקו וספרדית - כנראה שתהיו חזקים בכל הדברים הללו אם תבואו לעבוד בניו מקסיקו. המדינה שנמצאת כמעט במרכז של המרכז של ארה"ב וגובלת עם מדינת מקסיקו בגבולה הדרומי וטקסס ואריזונה ממזרח וממערב, משמשת מפלט למקסיקנים רבים שבורחים מהעוני של מדינתם כמדינת עולם שלישי - ובצדק! אם המקסיקנים בורחים כמו משוגעים דרך הגבול אנחנו לא אומרים שתעשו את זה גם אתם, רק תקנו כרטיס טיסה ואתם בדרך להרוויח כסף - ולא קצת, כי אם הרבה כסף יכול להיות שלכם!!
למה לעבוד בניו-מקסיקו
לא נעשה לכם שיעור גאוגרפיה אבל  אינדיאנים ומקסיקנים זה משהו שתראו לא מעט בעבודה בניו מקסיקו. אבל בין אם זה מרתיע אתכם או לא, אין סיבה לדאגה, אלו מיעוטים שמזמן השתקעו בארה"ב ומכולם כאחד תוכלו להרוויח כסף לא רע בכלל! ניו-מקסיקו מפוצצת במשאבים טבעיים ואיילי נפט לא חסרי שם. אתם יכולים לעוף על ההזדמנות של עבודה בעגלות בניו-מקסיקו ורבים ישמחו לפתוח בפניכם את הארנק. המכירות יכולות להיות בתחום מוצרי השיער, הקוסמטיקה, הסלולר וים-המלח. והעמלות? שמנות (עם רוטב סלסה..)

ניו-מקסיקו - עבודה בארה"ב
ניו-מקסיקו היא מדינה שאחת מהשפות הרשמיות שלה מלבד אנגלית היא ספרדית גם כן, היות והתערובת האתנית היא בחלקה מקסיקנית. מה שאומר שאולי על הדרך תצלחו ללמוד כמה מילים בספרדית - במיוחד אם אתם רוצים לטוס לאחר מכן למרכז אמריקה או דרום אמריקה זה יכול לעזור לכם! כך תרוויחו שתי ציפורי במכה אחת - גם ספרדית וגם כסף (השנייה יכולה להיות שמנה במיוחד!!!). בתיאבון.. אהמממ, ז'תומרת - בהצלחה!
מחפש/ת עבודה בניו מקסיקו?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם