עבודה ביוטה

שאלתם את עצמכם אם יש עוד ים מלח חוץ מבישראל? במדינת יוטה העשירה נראה שנמצאה האבידה מזמן, ולכן גם אין שם קושי למצוא עבודה בתחום מוצרי הקוסמטיקה של הים המיוחד (או שני הימים המיוחדים, קצת קשה להתרגל..). מדינת יוטה ניחנה בנוף מגוון של הרים ומדבריות ובאוכלוסייה של מורמונים שתמיד יחייכו ובמיוחד אם אתם ישראלים (גם אסור להם לקלל - נשמע כמו פנטזיה אבל תבדקו אותנו!)

מכירות בארה"ב
בעיר העשירה סולט לייק סיטי תוכלו למצוא מעל עשרה אתרי סקי (סולט לייק סיטי אירחה את אולמפיאדיית החורף ב-2002 דרך אגב, ומאז היא בעלייה!!), כך שהתיירות מחייכת ליוטאים (בעיקר בחורף כשהשלג מגיע..). העיר הגדולה היא גם ציר מרכזי בין הערים במדינה, מה שהופך אותה לעשירה במיוחד. ואתם יכולים למצוא עוד נישות לעבוד בהם בהקשרים של טיפוח לאישה בקוסמטיקה ושיער, היות שהעונתיות משתנה ומביאה איתם צורך לשמור על בריאות העור וכיוצא בזה.

מה יש לעשות ביוטה?
הרבה מכם כנראה מרימים גבות כשאתם שומעים על עבודה ביוטה, אבל אם אתם שואלים את עצמכם כזה דבר כנראה לא ראיתם יותר מדי סרטים. אבל יוטה לא מאופיינת בפלסטיות של הוליווד, כל תמונה שמצולמת במדינת יוטה נראית כאילו היא נעשתה על ידי צלם מקצועי שעבד שעות על גבי שעות בפוטושופ, או שאיזה אמן צייר ציור מטורף של הנוף המדהים. הרים מושלגים, מדבריות עם רכסים באמצע השממה והפארק הלאומי ציון שנראה כמו מקום שכולנו היינו רוצים לפרוש בו לפנסיה!
מחפש/ת עבודה ביוטה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם