עבודה בטקסס

אתם בטח מדמיינים בראשכם עגלות רתומות לסוסים, עם קאובויים הרכובים על כמה מהבהמות הללו ויורים לכל עבר בניסיון להשליט קצת חוק וסדר עם מספר פורעני חוק - טוב, אז אתם צודקים בדבר אחד, בעגלות! הם לא יהיו רתומות לסוסים, ובהחלט אפשר יהיה להרוויח מהם כסף במכירות!  אם אתם מחפשים מקום קצת שונה מערי המטרופולין שבארה"ב ומרגישים צורך בערי מדבר, חלקם כמו בארץ וחלקם נראים כמו מקום מפותח ביותר שאנחנו רוצים להיות ובינתיים רק מייחלים להגיע אליו בעוד כמה עשרות שנים מבחינת קדמה - הרי לכם עבודה ב TEXAS!
הזדמנויות עבודה במדינת טקסס
רבים יגידו שהמדינה עשתה להם חשק ללכת עם נעלי מגף העשויים מעור נחש, כובע בוקרים על הראש ודיבור דרומי מוזר, אבל זה כנראה אחרי שהייה ממושכת החום! בצל המזגן של הערים הגדולות של טקסס תוכלו למצוא אוכלוסייה מקומית מפותחת, של אזרחים תושבי ארה"ב הידועים באופי הצריכה הבלתי הנלאה! תוסיפו לזה את העובדה שהאזרחים חיים ברוטינה משעממת של שריצה בקניונים (ובמשחקי הכדורסל) ואתם יכולים להגיד ק´צינג!

סוגי עבודה בטקסס
טקסס מאגדת בתוכה ערים גדולות כדוגמת יוסטון, סן אנטוניו ודאלאס. מלבד מוצרי ים-המלח, מוצרי טיפוח וקוסמטיקה אחרים או תכשירי שיער לחלופין כחלק מנישת העבודה בעגלות, ניתן למצוא עבודות במכירות ציורי שמן מדלת לדלת. חשוב לציין כי רצוי להוציא ויזת עבודה דרך החברות השונות שמוכרות את מוצריה, על מנת לעבוד באופן חוקי ובביטחון שלא יחזירו אתכם חזרה לארץ בידיים ריקות! 
מחפש/ת עבודה בטקסס?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם