עבודה בהוואי

מה לא היינו נותנים בשביל לחיות על אי בודד… אבל אולי אתם יכולים להגשים את החלום הזה בכל זאת. בצד השני של העולם, איי הוואי, המהווים את אחת מהמדינות שארה"ב סיפחה אותן אליה, שוכנת הזדמנות לקום כל בוקר לצד עצי KOA ורחש גלי הים לפני שאתם יוצאים לעבוד.
למה כדאי לעבוד בהוואי?
אתם שומעים את עצמכם?! אנשים היו נותנים הרבה בשביל להגיע להוואי. ואכן, אנשים שופכים המון (המון!) כסף כדי לטוס לאיים הקסומים והאקזוטיים הללו. משמע, לכם יש הזדמנות חלומית להרוויח דולרים אמריקאיים במדינה של שבטים פולינזיים במקור.
המדינה ה-50 של ארה"ב הנמצאת ככמה שעות טיסה בודדות ממערב ארה"ב (מישראל זה טיסה של יממה), מביאה אקלים טרופי ולבביות של מקומיים לא לבנים. סיימתם יום עבודה? תוכלו לטרק באיים בהליכה של חצי שעה במינימום על מעלה הרי געש (יש הרבה פעילות געשית באזור, אבל לא להיבהל) או לצלול לצד חתולי ים וכרישים!!! תוכלו גם פשוט לקחת מגבת בסופ"ש ולתפוס צבע בחוף הים.

מה מיוחד בעבודה בהוואי?
תיירים רבים מגיעים בהמוניהם לאיי הוואי, ביניהם אמריקאים שלא יודעים מה זה להוציא דרכון (במובן הפרקטי ז'תומרת). תוכלו למצוא גם כאן מכירות במוצרי ים המלח ותכשירי קוסמטיקה כמובן בנישת העגלות. בהוואי בפרט יש גם עגלות המציעות פרטי לבוש לנשים כמו חצאיות משי. האמריקאים ידועים בבזבוז כסף בכל הקשור לצרכנות (שהרבה פעמים לנו הישראלים, נראית מיותרת) וכשהם בחופשה הם תמיד ישמחו לפתוח את הארנק.

הוואי - האם ניתן לעבוד חוקי?
על מנת לעבוד בהוואי, רצוי שתהיה לכם אזרחות אמריקאית , מכיוון שאשרת תייר איננה מספיקה. למרות זאת, ואל תתפסו אותנו במילה, מעטים המקרים שעובדים בלתי חוקיים נתפסים שם מעצם העניין שפחות ישראלים בין השאר טסים לאיים האקזוטיים הללו של הוואי לעבוד בעגלות.
אז בואו לגולשי בחופי הונולולו, מאווי, האי הוואי (האי הכי גדול בקבוצת האיים) ולעשות כסף גדול בארכיפלג המורכב משמות מוזרים!
אז בואו לעבוד בהוואי, המדינה שבה נולדו מר ברק אובמה ברונו מארס, וגם אתם תוכלו להבין שננעלתם מחוץ לגן עדן! YES, YOU CAN!
מחפש/ת עבודה בהוואי?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם