עבודה בוושינגטון

ככל הנראה, בניגוד למה שאתם אולי חושבים שאתם יודעים  - מדינת וושינגטון רחוקה מהבירה של ארה"ב - בעוד שוושינגטון מהווה חלק ממחוז קולומביה הנמצאת קרוב למדינת ניו-יורק, מדינת וושינגטון נמצאת בצד המערבי של ארה"ב, והיא גובלת עם קנדה בצפון (רמז למזג אוויר.. אההממ) ועם אורגון בדרום והאוקייאנוס השקט ממערב.
למה לעבוד בוושינגטון?
וושינגטון היא אחת המדינות הגדולות שהוציאו הרבה תרבויות אמריקאיות לאור, תרבות הגראנג' במוזיקה והסטארבקס כמצרך קפה אמריקאי מובהק, הפכו את מדינת  וושינגטון לאחת המדינות הצרובות  בזיכרון העולמי, גם אם הרבה לא יודעים זאת. הרבה אוניברסיטאות ידועות פועלות בוושינגטון ולכן היא מושכת אליה גם אוכלוסיית סטודנטים לא קטנה, והיא שגם כן יכולה להוות אוכלוסייה פוטנציאלית למכירות רבות בקרב עגלות למשל.

מה עושים בוושינגטון?
מלבד סמליה הגדולים כמו דמות הנשיא כאייקון הרשמי (וושינגטון כמובן..) וארץ הולדתו וקבורתו של ג'ימי הנדריקס (אל תגידו שאתם לא מכירים), וושינגטון מבחינת תנאי שטח ומזג אוויר היא מגוונת ביותר - מצד אחד הרים וגבעות, ומצד שני קרבה לאוקייאנוס ומדבריות במזרחה. שפע התרבות שהיא נתנה לעולם, בתוספת אוכלוסייה צעירה של סטודנטים יכולים להקנות לכם יעד לא רע במכירות מוצרי ים המלח, קוסמטיקה ותכשירי שיער.

כדי להתשחרר משבוע עבודה לא חסרות מסיבות סטודנטים בסיאטל הגדולה ואולימפיה הבירה. מאסתם באנשים ותוכלו לקפוץ למרגלות הר סנט הלנס הגעשי או הר ריינר שהעיר טמוקה שכונת למרגלותיו. נהר קולומביה מהווה גם כן נקודת משיכה מטורפת כנקודת טבע עם נופים שנראים כלא נגמרים עם מאתיים וחמישים אלף קילומטרים וגשרים ענקיים. 
מחפש/ת עבודה בוושינגטון?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם