עבודה באלבמה

SWEET HOME ALABAMA! זוהי לא עוד מדינת הילבילי כמו שנדמה שהיא מצטיירת בסרטים, ורדיפות גזעניות הם כבר עשרות שנים עניין פסה!! המדינה יושבת על תעשיות כבדות של ייצור מזון כמו בשר ותירס, והיא עוסקת גם בייצור כלי טיס ורכב. בשורה התחתונה, אלבמה היא מרכז עסקים די כבד וכאן סאונד ה"קאצ'ינג" של הקופה הישנה של שנות ה-60 והסמלים של הדולרים בעיניים כמו סרט מצוייר נכנסים לתמונה - או במילים אחרות: הרבה דולרים יכולים להיכנס לכיסכם מעבודה באלבמה!!!
איפה ניתן לעבוד באלבאמה?
כשמדברים על עבודה באלבמה מדברים על עבודה בברמינגהם ומונטגומרי לרוב. שתי הערים הגדולות הללו מאכלסות בצורה יחסית צפופה, מה שאומר שמאות אלפי אמריקאים יכולים ליהנות ממוצרי ים המלח, וממוצרי מותרות אחרים כמו תכשירי שיער וכיוצא בזה ממיטב המותגים המובילים בארה"ב - יותר צפוף = יותר כסף במקום אחד! אז נכון שהשמות נשמעים כמו קונוטציה מהסרט פורסט גאמפ, אבל זו הזדמנות שלא כדאי לפספס!

מה אפשר לעשות באלאבמה?
מלבד הקניונים העצומים והיציאה למסיבות עתירות האנשים על פני קילומטרים שנראים כאילו הם לא נגמרים, אלבמה מצוידת ברצועת חוף ענקית של האוקיינוס בגבולה הדרומי. יש שם שמורת טבע ענקית בחצי אי שנקראת  בון סקור באזור חופי המפרץ של אלבמה. ומקסימום יימאס? סעו לגיחה לפלורידה, שם נמצאות  אורלנדו ומיאמי  הידועות! לא סתם התיישבו כאן ראשוני היהודים, באלבמה. ערים ענקיות אחרות בארה"ב פזורות באיזור וכולן מלאות בעגלות כל טוב שאת מוצריהן מחכים שתמכרו!
מחפש/ת עבודה באלבמה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם