עבודות שונות במדינת אוסטרליה

נימוסים אירופאיים, מבטא בריטי וארץ חובקת גלישה וחופי ים באורך עצום - זה מה שתראו כשתגיעו לעבוד ביבשת אוסטרליה הגדולה! ביבשת הוולאבי תראו בעלי חיים שלא תראו במקום אחר על הפלנטה, והעבודה נעשית הרבה יותר נוחה בגלל התמימות של תושביה. מדינת ההגירה העצומה מביאה תרבותיות מכל העולם, לצד זו האוסטרלית (שמקורה הוא בריטי, בנוסף לילידים האבוריג'נים) - מוכנים לחקור תרבות שונה ולהרוויח דולר אוסטרלי במידה רבה????
במה ניתן לעבוד באוסטרליה?
קודם כל -מכירות! באוסטרליה תמצאו שהעבודה יכולה להיעשות גם בקניונים וגם במעבר מדלת לדלת. העבודה בקניונים דורשת שעות עמידה לא מעטות על הרגליים, שיכולים להשתלם ביותר, כאשר ניתן למכור מוצרי ים המלח למשל או מוצרי קוסמטיקה אחרים. האוסטרלים ניחנו בנאיביות כזו שהופכת את האווירה במכירות שם רגועה ושלווה. כך גם לגבי מכירת ציורי השמן מבית לבית. למי שלא רואה את עצמו גוזר קופונים במכירות, יוכל למצוא עבודה בחוות במסגרת עבודות פיזיות שונות (או בחקלאות במובן היותר נרחב), או אולי למצוא עבודה כאופר (שזה עבודה לנשים בעיקרון כשמרטפית) בקהילות יהודיות או מחוצה להן.

עבודה חוקית באוסטרליה
הרשויות המקומיות הולכות ומקשות פה ושם על צעירים המנסים לעבוד בעגלות בקניונים, לכן למי שיש דרכון אירופאי יש לו עדיפות על פני כאלה שלא הצליחו להוציא אחד! במקרה כזה, מכירת ציורי שמן מחוץ מרכזי הקניות יכולה להיות הרבה יותר קלה! ישנן אפשרויות נוספות היכולות להקל עליכם לעבוד באופן חוקי באוסטרליה, כמו למשל הוצאת אישור ללימודים אקדמאים ביבשת, או אולי אישור ממעסיק שהוא מעוניין שתעבדו עמו.
מחפש/ת עבודה עבודות שונות במדינת אוסטרליה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם