עבודה בסידני

לא, היא לא בירת אוסטרליה למרות שרבים נוטים לחשוב כך! אבל איך אפשר שלא, עם שטח עצום ואוכלוסייה של ארבעה מיליון איש, שלא לדבר על שבעים חופים ששייכים לה!!! בתוך כל השטח האורבני של סידני, תוכלו למצוא גם פארקים לאומיים בשטח עצום. אז עם אתם רוצים לעבוד באוסטרליה בעיר שבמבט כולל נראית כמו מנהטן מוקפת מים וסירות מפרש מכל עבר - כנראה שסידני קורצת לכם.
למה כדאי לעבוד בסידני
אמנם לא בירת אוסטרליה, אבל היא אכן עיר בירה -עקב גודלה היא הוכתרה בירת ניו סאות' ויילס, שזאת אחת ממחוזות היבשת הגדולה. מכיוון שהיא גם העיר הכי גדולה באוסטרליה, עבודה במכירות יכולה להיות אידיאלית למי שמחפש לעבוד בחו"ל! בקניונים נמצאים המוני מקומיים שמחפשים מה לקנות כדי להפיג את השיעמום במדינה השקטה. תוכלו למצוא שתיירים לא חסר שם גם כן, שלא לדבר על לא מעט מקומיים זרים כך שלא בהכרח תרגישו ניכור. בסידני גם קיימת קהילה יהודית גדולה, אז כיהודים אתם יכולים להרגיש בבית. העבודה במכירות כוללת מכירת ציורי שמן בפרברי העיר ועגלות בקניונים במרכזי המסחר כמו הקניונים. מכיוון שיש בסידני קהילה יהודה גדולה, ניתן אולי למצוא עבודה בשמרטפות או בהוראה גם כן.

לבלות ולעבוד בסידני
נקודת פתיחה טובה היא לפטרל ברחובות העיר העצומה באזור מפרץ סידני. אם לפרט יותר, רצוי לטייל בלילות לפני שהולכים למסיבות המשחררות לאחר סוף שבוע של עבודה -כך ניתן לראות את גשר נמל סידני בתאורה מרהיבה. אם כבר ארכיטקטורה, הבניין המפורסם של בית האופרה, הוא כנראה הסמל התרבותי הכי חזק של היבשת העצומה. סיימתם עם הבליינות? קפצו למחרת עם גלשן לאחד משבעים החופים בעיר, או פשוט תיהנו מהשלווה ומהשמש בהשתזפות ספונטנית משהו. ואל תשגחו את הפארקים.
מחפש/ת עבודה בסידני?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם