עבודה בבלגיה

מדינה קטנה ועשירה, שבאופן רשמי היא גם נקראת ממלכה, ובאמת נראה שאמרה והם חיו באושר ועושר הגיעה מבלגיה לפעמים!! המדינה מהווה בית לכ-11 מיליון בני אדם, אשר מחולקת לשלוש שפות רשמיות שונות: צרפתית, הולנדית (פלמית) וגרמנית. אין הדבר מפתיע, כי אילו בדיוק אותן מדינות שבהם היא גובלת, כאשר הגבול הרביעי הוא הים הצפוני. שקט נפשי לצד רכיבה על אופניים בשביל מסומן, ולדאוג שלא תצאו מהנתיב תוך כדי אכילת שוקולד בלגי, זו תהיה כנראה הבעיה המרכזית במכירות בבלגיה. צרות של עשירים אמרנו?
למה לעבוד בבלגיה?
מרוב ערי בירה ומרוב מחוזות כבר הפסקנו לספור!! עיר הבירה של בלגיה באופן רשמי היא בריסל בכל מקרה (שנקראת גם בירת האיחוד האירופי), ואם תהיתם איפה נמצאת לוקסמבורג על המפה, אז תדעו שניתן למצוא אותה במערב בלגיה (זה חשוב כי היא אחת המדינות העשירות בעולם - "קאצ'ינג"!!). אנטוורפן מזמינה אליה אנשי עסקים רבים, ובין התיר יהלומנים. מיקומה האסטרטגי של בלגיה, כמו גם ריבוי השפות שבה, הופכת אותה נגישה לתיירים מכל השכנות האירופאיות ומוצרי קוסמטיקה יכולים להימכר לא רק לקהל הבלגי!

איפה ניתן לבקר בבלגיה?
הגרנד פלייס באנטוורפן נחשבת לכיכר היפה באירופה, ואת הנונשלנטיות מוציאים הבלגים לפועל בסדר מטורף של עצים וגנים ישרים פלס. 
יום עבודה במדינה השלווה במיוחד יכולה להסתיים עם שוקולד בלגי מרוח בחיוך שלכם מקצה לקצה ועם כוס בירה באחד מהפאבים האירופאיים בערים השונות כמו בריסל. המדינה אחראית גם ליצירות כמו טין-טין ודרדסים, כך שאולי תוכלו למצוא גם חנויות ומוזיאונים של האיורים בכל פינה. רוצים להתפרק בפסטיבל? פסטיבל TOMORROWLAND המפורסם בין היתר נערך בבלגיה, אז למה לא לשלם על כרטיס באמצעות עבודה מזדמנת כמו בעגלות??!!!
מחפש/ת עבודה בבלגיה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם