עבודה בגרמניה

זה לא סוד שגרמניה מחזיקה את כל הגוש האירופי כמעט, ואת העולם בעקיפין על הרגליים!! המדינה שנחשבת בתכל'ס למדינה בעלת החסינות הכלכלית הכי גדולה מאז המשבר הפיננסי עדיין חיה ובועטת! לא רק זה, היא גם מושכת אליה מהגרים מכל העולם, כי כולם רוצים לטעום מבשר החזיר הנפוץ, וללכת הביתה עם חבילות יורו שממלאים את כיסם. אז למה לא להתעורר לצד שפע כלכלי כל בוקר, באמרת "גוטה מורגן"?
למה לעבוד בגרמניה?
גרמניה היא המדינה הרביעית בעולם בעלת התל"ג הכי גבוה. נוציא רגע את מונחי הכלכלה בצד, ותגלו שהעובדות מדברות בעד עצמן. אחוזי הגירה גבוהים, סטודנטים שלומדים על חשבון המדינה (משמע הם מבזבזים הכל קניות - ווהו!) ותרבות של מועדונים, פסטיבלים, ספורט קדחתני וליברליות נהנתנית. בכל מקרה, תוכלו למצוא עבודה במכירות בעגלות, בציורי שמן, כאופר ואבטחה במסגרת עבודות בקהילה היהודית על אדמת גרמניה (ויכול להיות לכך ביקוש בשפע!). לרוב ניתנת עדיפות לעבודה למי שמחזיק בדרכון אירופאי..

מה יש לעשות בגרמניה?
מי ששואל את זה כנראה לא מעודכן בחדשות העולם - ברלין מלאה אנשים צעירים מתחום ההי-טק וסוגי עבודות אחרות, אשר פתוחים מנטלית לעולם המערבי ולמה שיש לו להציע - הנהנתנות יכולה לזרום לכיסכם ויכול להיות שלא תדעו שובע! העיר הענקית הזו מלאה במסיבות לצעירים שנמשכות עד השעות הקטנות של הלילה. פרנקפורט היא יעד נוסף והיא גם כן מלאה הזדמנויות נוצצות, וברקיע גורדי השחקים שלה נוף ארכיטקטי מדהים. להוציא טירות ומבנים עתיקים ממאות קודמות שבמדינת גרמניה, טיול ביער השחור ובנקודות לאורך נהר הריין העצום יכולים להיות שבירת שגרה מהנה בחיק הטבע בסוף השבוע המיוחל!
מחפש/ת עבודה בגרמניה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם