עבודה בשוויץ

שוקולד שוויצרי? שעון רולקס, אולי גבינה שוויצרית לאחר שצעקתם על הפרות יודיליי?! אפשר למנות מיליון סיבות למה לעבוד בשוויץ, אבל לצערנו אין מקום בדף! מה שבטוח אמרתם שוויץ - אמרתם איכות ואמרתם יוקרה! עובדה שכל מוצר שיוצא משוויץ הוא סמל סטטוס אצל כל איש עסקים שחוזר משם, בין אם מחופשה הכוללת סקי או פגישת עסקים הכוללת עצירה בדיוטי פרי מהזולים בעולם בהקשר לטכנולוגיה (ואולי סתם קנייה ספונטנית של מטעמי שוקולד עם אגוזים בפנים!) מה שבטוח: כסף, נוף, ומודעות גבוהה לסביבה זה שוויץ!!!
למה לעבוד בשוויצריה?
אצלנו בישראל מבטיחים יונה זה עשרות שנים, בשוויץ לא יבינו מה זה המילה 'מלחמה' בכלל! המדינה הנייטרלית בעולם, שנמצאת קרוב למרכז אירופה, איכשהו הצליחה להימנע מכל מלחמה אפשרית רק על ידי מדיניות של פציפיסטיות עקשנית. אז השוויצרים עשו בשכל, ולקחו את כיוון המהפכה התעשייתית לייצור מוצרים איכותיים, ואי אפשר להגיד שאתה מיליונר אם אין לך חשבון בנק בשוויץ! מה שיצא בסופו של דבר זה שמדינת שוויץ, עם כל היופי הטבעי שלה הפכה ממדינה חקלאית, למדינה שעדיין מייצרת מוצרי חלב ושוקולד, ועם זאת גם פיתחה מערכת כלכלית יוצאת מהכלל.

עם מיליוני תיירים שמגיעים כל שנה, עם מערכת חינוך שמלמדת את האזרחים דרך ארץ ואנגלית צחה - אין סיבה שלא תצליחו למכור בשוויץ מוצרי עגלות בקניונים או ציורי שמן ולהרוויח כמה פרנקים שוויצרים, ואולי כמה מילים בשוויצרית (שזה בעצם גרמנית בניב מקומי..).

טיול  ועבודה בשוויץ
שמונה מיליון איש, מתוכם רבים נמצאים בערים המרכזיות כמו ציריך וברן - אך עדיין לא חסרים שטחי מרעה וכפרים בפרברי המדינה. יכול להיות שתמצאו ששויץ מרכזת את הערים הכי נקיות בעולם, אפילו שיש לה תעשייה ענפה (הודות למדיניות איכות הסביבה שבה המדינה דוגלת). אנחנו יכולים להמשיך ולהלל את המדינה אבל גם תמונות לא מספיקות כדי להבין את היופי שנמצא במדינה הירוקה, עם הרים אגמים, ובעלי חיים בכל פינה! תיהנו מהסקי אגב
מחפש/ת עבודה בשוויץ?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם