עבודה בנורבגיה

רוצים לראות איך סוציאליזם עובד כמו שצריך? נסו עבודה בנורבגיה! אמנם המדינה והעבודה בה מביאים תנאי קור עזים, אבל סה"כ עובדים בקניונים והכל מקורה ונעים - ומה גם שתוכלו למצוא שמילוי הכיסים בשטרות מחמם את הגוף וגם את הלב! מדינת נורווגיה נמצאת במקום הראשון במדדים כמו הפיתוח האנושי, והמשכורות שלה בין הגבוהות בעולם. אם נגיד לכם לא לשכוח שיש גם נוף סקנדינבי מרהיב, ואולי גם גרמנו לכם לכם כרגע לחשוב על פרישה במדינה ולא רק על עבודה.
מה עושים בנורבגיה?
כל תמונה שתיקחו בנורווגיה תוכל להיראות לכם סוריאליסטית - נדמה שהמדינה זכתה למין כישוף ציורי כזה, ואם חשבתם שראיתם הכל, אז חכו שתגיעו לפסגות הפיורדים כדי לחזות במראה הנהרות המסתעף ממרומים - כמו למשל צוק הדרשן הגבוה. אם חשבתם שראיתם מספיק קרח, אז כנראה שלא הייתם בנורווגיה, כי שם כל קרחון יכול למלא את הכנרת במשך כמה עשרות שנים כפי שזה נראה. הדרך להפשרה עוברת בכמה מועדונים ודאנס בארים בעזרת אלכוהול משובח.

מקומות עבודה בנורווגיה
האמרה "המלך בצפון" מקבלת משמעות חדשה במדינת נורבגי מכיוון שהמטבע המקומי נקרא כתר נורבגי. המדינה החליטה שלא להיכנס לאיחוד האירופי בשני משאלי עם שנערכו בעבר (ואומרים שאין דבר כזה שוויוניות!). נורווגיה טיפסה במעלה הכלכלה בזכות משאביה הטבעיים כדוגמת הנפט וזה מה שהפך אותה כיום לארץ משגשגת. אז מלבד עגלות בקניונים, תוכלו למצוא עבודות באסדות קידוח (אחת העבודות הקשות בעולם, אבל עם משכורות לא רעות). מקומיים לא בהכרח מוצאים מה לעשות ומחפשים מה לקנות בקניונים ושם אתם תוכלו להציע את המוצרים השונים, ולנסות לזכות בכמה כתרים על הדרך - זוהי דרך המלך!!!
מחפש/ת עבודה בנורבגיה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם