עבודה ברוסיה

מאז נפילתה בתחילת שנות ה-90 של ברית המועצות לשעבר, רוסיה הצליחה ועדיין מצליחה לצמוח ממנה והופכת אט-אט למדינה לתפארת. תרבות מערבית לא תמצאו כאן, וגם שפת האנגלית פחות שימושית (למרות שהצעירים יכולים להראות אנגלית טובה, ואנשי עסקים רבים משתמשים בה). כסף תוכלו לצבור, אך לא בדולרים אלא ברובלים, וצריך להכיר את תרבות הצריכה שם כדי להצליח בגדול. מוכנים לאתגר?
עבודה בקניונים ברוסיה
אם חשבתם שבישראל מתקיימת אוליגרכיה, כנראה שלא ראיתם או ביקרתם ברוסיה. לא סתם נאמר הפתגם "עשיר כקורח" - האוליגרכים הרוסים שטים ביאכטות, מחזיקים מטוסים פרטיים וכמה שומרי ראש בכל פינה של ביתם "הצנוע". לצד משפחות חסרות אמצעים, תוכלו למצוא את אותם אנשים אמידים ושם מתחבא הכסף הגדול! עבודה בעגלות יכולה להימצא בקניונים העצומים של סנט-פיסטבורג ומוסקבה, ואם חשבתם שהאמריקאים מגזימים בהדרת הקניונים שלהם, חכו עד שתגיעו לרוסיה.

עבודה חוקית ברוסיה
ויזת תייר כבר לא נחוצה כיום ברוסיה, עקב הסכם דו-צדדי בינה לבין ישראל. כדי לעבוד ברוסיה, זה כבר סיפור אחר, שכן רצוי שתהיה אזרחות רוסית. הרשויות המקומיות לא בדיוק סימפטיות לאנשים שעובדים אצלה במדינה שלא כחוק, ואיתם לא כדאי להסתבך. אם אתם מחפשים מה לעשות ברוסיה, יש המון דברים לראות, שכן המדינה היא נתח עצום משטח העולם.

טיול במדינת רוסיה
מרוסיה תוכלו לקפוץ לביקור בסיביר ברכבת הטרנס-סיבירית שזו חוויה של כשבוע בפני עצמה. הארכיטקטורה של הבניינים הממשלתיים עוצרי נשימה ובעזרת תחזוקה הם עומדים על כנם עוד מימי רוסיה הצארית, גם כיכר הארמון בסנט-פיטסבורג ישאיר אתכם עם פה פעור ותרבות הפאבים והשתייה גם כן חוגגת.
מחפש/ת עבודה ברוסיה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם