עבודה בהולנד

לא הכל בהולנד קשור לסמים, גם עבודה תוכלו למצוא כאן!! למרות שההולנדים לא דוברים אנגלית כשפה שנייה, הרבה הולנדים שתנסו לנהל איתם שיחה ידברו אנגלית בצורה רהוטה להפליא. המדינה נראית כעליזה תמיד, תרתי משמע, וידוע שלמדינה זו לא חסרים תיירים הנכנסים אליה מדי שנה כדי לחגוג על המריחואנה.
למה לעבוד בהולנד?
אם תשאלו הולנדים מה הם יודעים לעשות טוב ואפילו מצוין, זה לבנות סכרים בין היתר. המדינה שבעבר הייתה באיום מתמיד נגד הטבע מצד הים האימתני, רק הלכה והתחזקה כלכלית למרות ששטחה קטן בגלל הצפות. הולנד מחזיקה במטבע האירו, במסחר מהחזקים בעולם והיא מהווה מדינה חלוצית בהקמת גוש האירו. תוכלו למצוא עבודה באמסטרדם ושפע של חיי תרבות, בהאג עם שפע של תרבות והיסטוריה ומקומות נוספים כמו רוטרדם. הביטחון והשלווה בהולנד, כמו גם רמת התיירות שלה הפכו אותה למוקד לצעירים עם מזומן שמחכה רק לכם כדי לקטוף אותו בעבודות בעגלות וציורי שמן!

אטרקציות בהולנד
באמסטרדם תוכלו למצוא כל כלי תחבורה אפשרי - סירה, אופניים, מכונית, אוטובוס או רכבת עירונית (הטראם)! העיר הבטוחה באירופה ואולי בעולם כולו, מציעה שטח עירוני ענק, לצד שטחי פרפריה ירוקים, עם מסיבות שלא נגמרות בעיר הכי ליברלית בעולם! יום עבודה נגמר ואתם יכולים ללכת או לנסוע באופניים בפארקים שלא נגמרים, ללכת לצד נהר אמסטל שחוצה את העיר, או לפטרל בכיכר דאם ההומה אדם. תוכלו למצוא מסיבות רחוב אקראיות ומספיק קופי שופס כדי "להתאזן".

הגן הבוטני שנשמר עוד ממאות קודמות הורטוס בוטניקוס יכול לשמש גם כבריחה פסטורלית מהעיר, למרות ששקט תעשייתי כזה לא תמצאו כמעט בערים אחרות בעולם. תרבות לא חסר שם כמו מוזיאון ואן-גוך וכיוצא בזה ובית אנה פרנק הוא פיסת היסטוריה לכל יהודי הדורך בעיר.
מחפש/ת עבודה בהולנד?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם