עבודה בסקוטלנד

freedommmmm!!!!! כנראה זה מה שתצעקו כשתגיעו למדינת סקוטלנד, שם נמצאת גם אוכלוסיית הג'ינג'ים הגדולה בעולם, אם זו לא סיבה לטוס לשם אז מה עם העובדה שסקוטלנד היא המדינה השנייה בגדולה אחרי אנגליה בקרב האומות בריטניה, מה שאומר שזו הזמנות כספית בשבילכם ואולי גם להבין גאלית על הדרך (הסקוטים דוברים אנגלית, לא לדאוג).
מה עושים בסקוטלנד?
אולי כשתחזרו לארץ, תשנו את המלתחה לחצאית סקוטית מסורתית וחמת חלילים. עד אז, הרשו לנו לספר לכם לקראת מה אתם מגיעים: מדינה שיוקר המחייה בה הוא די יקר, מלבד האלכוהול (תמצאו שהוויסקי כאן גם יכול להיות יותר זול מהבירה, ההאנגאובר עליכם..). באורקני תוכלו למצוא כפרי דייגים מאבן עתיקים ביותר, ואם אתם אוהבים לטייל ולסעוד תוכלו למצוא בסקוטלנד לא מעט טראקים יומיים וקינוח של פיש אנד צ'יפס לפנים, כדי להירגע לצד איזו בירה מרנינה! הטירות הכביכול רדופות ברוחות רפאים וסיפורי המורשת הגאלית תמיד ישאירו אתכם עם טעם לעוד תרבות שונה ומעניינת כמו מדינת סקוטלנד.

במה ניתן לעבוד בסקוטלנד?
במקום לחפש אחר המפלצת מלוך- נס, תנסו להגיע לגלזאגו (זה לא גלאזגו מסתבר..), אחת הערים העשירות בסקוטלנד בבריטניה בכלל שגם מיליוני תיירים לא פוסחים מלהגיע ולבקר. העיר תעשייתית והיא יכולה להיות הפתח שלכם להתעשרות קלה, אבל כדי להירגע מעוד יום עבודה של מכירות תוכלו להלך בפארקים המטורפים שלה, מהגנים הבוטניים, מהקתדרלה, ומהמוזיאון לתחבורה שיש בו כל כלי רכב אפשרי שהומצא. אדינבורו היא עוד מוקד שיכול לשמש אתכם למציאת עבודה בעיר גדולה עם אווירת ימי הביניים בגלל הטירות שנמצאות בכל מקום. אם אתם רוצים להתנתק מהעיר ישנן חוות רבות בסקוטלנד שבהם ניתן לעבוד.
מחפש/ת עבודה בסקוטלנד?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם