עבודה בספרד

המצב הכלכלי שפוקד את ספרד בשנים האחרונות מרגיש כאילו אתם צריכים לקרוא תיגר על המדינה, כאילו הייתם מטאדור הנלחם מול שוורים? לא תמיד זה כואב להיות ספרדי, ולא תמיד תצטרכו להניף בדגל אדום - ישנן הרבה אפשרויות שבהן ניתן לעבוד בספרד (ותתפלאו, לא תצטרכו לבחור בינה לבין אירופה, גם שם תוכלו להרוויח ביורו)
שילוב של טיול ועבודה בספרד
הספרדים יודעים לכבוש - זה ידוע לכל! לא תרצו לעבוד בערים מדריד וברצלונה ולהצטרף לטירוף הכדורגל שהפך את המדינה כבר לכמעט בלתי מנוצחת??!! שלא לדבר על ערים מתוירות ביותר המציעות מרכזי קניות גדולים לצד ארכיטקטורה מודרנית ואוונגרדית של גאודי כדוגמא אחת. בספרד, לא משעמם כלל וגם במצב של מיתון ו25% אבטלה תוכלו למצוא אנשים מחוייכים ואדיבים (במיוחד נהגי מונית, אמיתי!).

עבודות דרושים בספרד?
את חווית הקניונים שנבנו כמרכז קניות בגודל שכונה קטנה תוכלו לחוות מבפנים אם אתם רוצים לעבוד במכירות. כדאי לדעת כמה מילים בספרדית כדי שיהיה לכם יותר קל לתקשר עם המקומיים (לא כולם יודעים אנגלית). הצעות אחרות בעבודה בספרד תוכלו לנסות למצוא כאופרים (שמרטפים), או ניסיון לרילוקשיין בחברה ספרדית או בחברה שיש לה שלוחה בספרד. תוכלו לנסות למכור מוצרי המלח (שהגיעו בעיקר לצפון המדינה), אקססוריז בתחום הביגוד ומצורי מותרות אחרים כמו קוסמטיקה ותכשירים לשיער.

אם אתם רוצים לבוא לעבוד בקיץ, אל תחשבו שתצטרכו לוותר על הים או על מזג האוויר. ואם יש משהו שהספרדים מצטיינים בו זוהי פייסטה עד אור הבוקר!!!
מחפש/ת עבודה בספרד?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם