עבודה בקפריסין

ניקוסיה זה לא ביוון מסתבר, ולא רק זוגות שבוחרים להתחתן בקפריסין תמצאו שם! "אי החתונות", נמצא במרחק כשעה טיסה בלחץ מישראל ושמו הוא: קפריסין. אי זה, אשר התבסס בעבר בכלכלתו על חקלאות מקומית ועדיין עושה זאת, נוטה יותר ויותר להתפתח לכיוון התיירות! הרבה צעירים באירופה (והרבה גם מהארץ..) בוחרים היום לטוס לאי הקטן, שמהווה כשליש ממדינתנו הקטנה ישראל (לאי אלו ממדים גדולים בהחלט!), כיעד מועדף בנוסף לאיי יוון. (מכירות לתיירים מישהו?)
למה לעבוד בקפריסין?
קרוב ל-2.5 מיליון תיירים בשנה באי הקטנטן שבקושי נראה על מפת הגלובוס העולמית! באוכלוסייה שמונה קצת מעל למיליון איש הדבר מכובד בהחלט. קפריסין התקדמה יפה בשנים האחרונות, במיוחד כשהתקבלה לגוש האירו והפכה את המטבע המקומי שלה ליורו. האזרחים המקומיים של קפריסין, שמורכבים מקהילה יוונית וטורקית למחצה (ורובם דוברים אנגלית דרך אגב), נהנים מפירות התיירות ומהשינוי הכלכלי במדינה, במיוחד שהתיירות מהווה תעסוקה לכ-15% מהאוכלוסייה, ומכניסה כחמישה מיליארד דולר בשנה לתוצר המקומי שלה!

סוגי עבודות בקפריסין
עבודה בעגלות תוכלו למצוא בקניונים המלאים תיירים במהלך השנה, ולנסות את מזלכם מול בשוק דינאמי של אנשים. למעט עבודה בעגלות, ישנם עבודות קבועות שניתן למצוא על האי, במסגרת שרות לקוחות וכיוצא בזה (חברות מקומיות וישראליות שמעבירות קורס אבל מחייבת ללמוד שפה זרה כמו יוונית).

חופשה בקפריסין
אם אתם רוצים לשכב בטן גב על חופיה היפים שלה קפריסין זו זכותכם, אבל תדעו שאתם מפסידים אטרקציות כמו צלילה או נסיעה בטרקטורון לאורך האי. חיי לילה לא חסרים כאן וזה גם זמן טוב למצוא תיירים ותיירות לשבת איתם להנאתכם על משקה אלכוהולי צונן לאחר מסיבה פרועה, הנמשכת לאורך הלילה.
מחפש/ת עבודה בקפריסין?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם