עבודה באיסלנד

התרבות הכי קרובה למה שנשאר מהוויקינגים כנראה. אבל שלא תטעו, האיסלנדים לא מחפשים מלחמות כמו אבותיהם, אלא די מסבירי פנים. זאת ניתן להוכיח כי לאיסלנדים יש כמיליון תיירים בשנה! ובמדינה שבה חיים פחות ממיליון איש הדבר די משמעותי.
במה ניתן לעבוד באיסלנד?
מכיוון שמגיעים רבבות של תיירים בעיקר בקיץ (וימי הקיץ ארוכים במיוחד), תוכלו למצוא אנשים שיודעים אנגלית אבל באופן יחסי. להבדיל ממדינות אחרות שסקרנו עד כה, איסלנד נחשבת די "בתולית" בכל הקשור לעגלות וציורי שמן. רוב העבודות שתנסו למצוא במדינה הקפואה (למרות שהיא מקבלת גם זרם ים חם מתופעת זרם הגולף), הן לא בהכרח בתחום המכירות. באיסלנד תוכלו למצוא עבודות יותר בכיוון הדיג והחקלאות. זהו מקור פרנסה עיקרי לצד התיירות, ורצוי להשתפשף בשפה האיסלנדית. גם דרכון אירופאי יכול להועיל. גם עבודות כמו אופר ניתן למצוא במדינה, וידיעת השפה המקומית יכולה לעזור בהחלט.

מה יש לעשות באיסלנד?
הרבה מתאהבים באיסלנד, ויכול להיות שבצדק. זו מדינה עם טבע משוגע ופראי, של גייזרים, מפלים, קרחונים והרי געש. בעלי חיים כמו פינגווינים ולווייתנים הם נוף שגרתי, ולצידם ניתן למצוא גם בעלי חיים כמו סוסים וויקינגים וציפורים מזן מיוחד. עיר הבירה רייקיאוויק שימרה תרבות שלא קיימת כבר מאות שנים, לא רק מבחינת ארכיטקטונית, אלא מבחינת תרבות ספרותית. במקום כמו בית התרבות תוכלו למצוא ספרות עתיקה (ואותנטית!) של ספרים שנשתמרו ועדיין מוצגים לקהל הרחב. בכל מקרה, תשכחו מג'קוזי, ברייקיאוויק תמצאו את המעיינות החמים הטבעיים הגדולים ביותר שתראו כנראה, תוכלו להיכנס למערות קרח ולשנרקל להנאתכם במים. באיסלנד, הזוהר הצפוני הוא גם אטרקציה מלבבת!
מחפש/ת עבודה באיסלנד?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם