עבודה באיטליה

אם "נציע לכם הצעה שלא ניתן לסרב לה", תגידו כן?! אם נגיד לכם שהאיטלקים זה אחד העמים היפים בעולם, תקפצו לבקר? ארץ המגף היא אחת המדינות המתוירות ביותר בעולם, בין השאר בגלל ששם שוכן הוותיקן הקדוש כל-כך לנוצרים, מגדל פיזה, תערוכות אופנה נוצצות נערכות מדי שנה במילאנו, ופיצה וספגטי הם מנת חובה לכל תייר שמחפש טעימות קולינריות. למרות המשבר הכלכלי בשנים האחרונות, איטליה מחזיקה מעמד באופן יפה ויציב, בעיקר בזכות תעשייה ענפה.
למה לעבוד באיטליה?
מלחמת גלדיאטורים כבר לא תראו בקולוסיאום, אבל עדיין תוכלו למצוא שרומא היא אחת הערים המדהימות ללא ספק (גם מבחינת אנשים וגם מבחינת ארכיטקטורה). גם בטיחות, גם עושר, וגם רמת השימור מדהימים כל פעם מחדש כשדורכים על אדמת איטליה! אז למה לא למכור מוצרי עגלות באיטליה, ולגלות שיש סיבה טובה ביותר להישאר.

טיול בערי איטליה
איפה עוד תוכלו למצוא מורשת היסטורית כזו של תרבות, אם לא באיטליה?! המקום בו גדולי האמנים פרצו כמו ליאונרדו דה-וינצ'י, דנטה, רוברטו בניני, מיכאלנג'לו והרשימה עוד ארוכה. למרות שבעבר הצטיירה איטליה כפשיסטית ואנטישמית, כיום היא מונה את אחת מהקהילות הגדולות של יהודים בעולם. ברומא הבירה נמצאים כ-2.7 מיליון תושבים ואיטליה כולה מהווה בית לכ-60 מיליון תושבים. כמות גדולה של צעירים המגיעים ללמוד באיטליה לא קשה למצוא, ולכן גם המסיבות מהוות אטרקציה מהנה במיוחד, ותחושת הרומנטיות יכולה למלא אתכם בונציה, פירנצה וגם ברומא כמובן (במיוחד כששטים בתעלות פירנצה וונציה, מתחת לגשרי הענק).
מחפש/ת עבודה באיטליה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם