עבודה באנגליה

"א…" "סטופ" "אנגליה" אם ככה בחרת במדינה שבה תרצו לעבוד אנחנו בעד. וגם אם לא ככה אנחנו גם בעד. אנגליה היא מקום מעודף לתיירים ולמהגרים רבים מרחבי העולם בגלל היופי, התרבות והאורח חיים של המדינה הברטית. ישנם עבודות רבות באנגליה, השפה והויזה הם פלוסים נוספים.
טיפה על אנגליה
אנגליה נמצאת במערב אירופה ומהווה את מירב שטחו של האי הבריטי. אנגליה היא אחת מ 10 הכלכלות החזקות בעולם ומהווה מקום מגורים אטרקטיבי במיוחד עבור מהגרים ותיירים מרחבי העולם. אנגליה היא מדינה בעל עבר היסטוריה מפואר הן מימי הביניים והן בעת החדשה החדשה שבה שלטה הממלכה המאוחדת על רבע מן העולם. התושבים האנגלים נחשבים כאנשים ידידותיים ובעלי נימוסים. אנגליה היא מדינה שנמצאת ביחסי ידידות חמים עם ישראל וישנה קהילה של כ 300 אלף יהודים.
לעוד סיבות למה אנגליה היא המקום שכדאי לעבוד בו, אתם יכולים לגלוש באתר com.שווהלעבודבאנגליה.www/

עבודות באנגליה
עגלות - מי לא מכיר את הסיפור על הדוד/שכן/אח/חבר/חברה/ידידה שהלכו לעבוד בחו"ל והרוויחו מלא כסף מעגלות. קשה להיכנס לקניונים השונים ברחבי העולם ולא להבחין במוכרים הישראלים. העבודה העצמה היא מעניינת ודורשת הרבה כושר שכנוע מצד המוכר. העיקר המכירות בעגלות הן: מוצרי ים המלח ומכשירים לעיצוב שיער.

אבטחה - "i serve in the israel army" - כשאנחנו עדיין מתרפקים על הניצחון של של מלחמת ששת הימים ובטוחים שאנחנו בלתי מנוצחים אנחנו יוצאים לכבוש את אירופה.. אולי יותר נכון את אבטחת ספינות או אבטחה בקהילה היהודית. אם התקשתם למצוא עבודה בארץ,מה שנשמע בספק, תוכלו לנסות את מזלכם בעבודה באנגליה. היקף המשרות באבטחה לישראלים יותר מצומצם.

עוד שתי סיבות למה לעבוד באנגליה
ויזה לאנגליה - אם אתם לא רוצים לחיות בפחד מתמיד שמשטרת ההגירה תבוא ותעצור אותם אתם בהחלט יכולים להוציא ויזת עבודה באנגליה. בשונה משאר המקומות בעולם, באנגליה תוכלו להוציא ויזה ביחסית קלות.

השפה - אם לא בא לכם לשבור את השיניים בניסיון למכור איזשהו מוצר טיפוח כדאי שתעבדו באנגליה. מהסיבה הפשוטה שמדברים באנגליה...אנגלית מה שמקל יותר את ההסתגלות לארץ חדשה.
מחפש/ת עבודה באנגליה?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם