עבודה במנצ'סטר

הדרך להתעשר יותר מהר יכולה להתחיל בלירות שטרלינג, ולהסתיים כשתחליטו שנמאס לכם מכסף ומבטא בריטי קשה להגייה! מנצ'סטר היא מעין שילוב מוזר של אמסטרדם, לונדון וערים מערביות כמו שיקגו. העיר המרכזית שוקקת חיים 24 שעות ביממה, והרווחיות שלה מכל ענף לא נעצר לרגע, ועלייה לרגל של אנגלים מתבצעת במנצ'סטר ונגמרת בערב שתייה ובליינות חסר מעצורים. גם אתם רוצים להיות חלק מברנז'ה זו?

עגלות במנצ'סטר
מרכזי תרבות, קניות, חינוך ומסחר המוניים הופכים את העיר שאולי החשבתם כשוממת, למלאת חיים ולבעלת מאות פאבים וברים, אשר מכניסים לאנגליה סכומים עתקים של כסף! בקפיצה ממבשלה למבשלה, כל מקומי צעיר ושיכור יצהיר שהוא מת על העיר, ושלא חסרה בה עבודה. אותה עבודה גם יכולה להיות מכירה של מוצרים שונים של ים המלח בהקשר לקוסמטיקה, צעצועים לילדים וכל מה שאפשר לספק בעגלה שבדוכני בקניון הגדולים.

דרושים לעבודה באנגליה
במנצ'סטר לא זקוקים רק לאנשי מכירות מצוינים, אלא גם לישראלים בעלי הכשרה צבאית קרבית למשל, במוסדות יהודיים ברחבי העיר. העיר האנגלית מנצ'סטר היא ביתם של אלפי יהודים, ומהווה את הקהילה היהודית השנייה בגודלה ברחבי הממלכה. על כן, נושא הביטחון יכול להוות דרך לעשיית כסף מהיר וגבוה מבחינת ערך הלירה לעומת השקל. בעלי אזרחות אירופאית וסטודנטים אולי ימצאו עדיפות בריאיונות עבוגות אצל חברות ישראליות שכאלו!

עגלות באירופה בערים רווחיות
פלא שלא מזכירים את נושא העבודה במנצ'סטר בכל פעם שמזכירים את נושא העבודה ברחבי אנגליה! העיר זכתה לא רק לקבוצת כדורגל מהטובות בעולם זה שנים, אלא גם לעמוד בראשי הערים הרווחיות בממלכת בריטניה ובאירופה בכלל. מנצ'סטר מהווה מוקד לסטודנטים צעירים בזכות שתי אוניברסיטאות מפורסמות אשר נמצאות בה, וגם לא מעט אנשי עסקים נוהרים לעיר הענקית ולפרבריה, שבהם שוכנים מאות אלפי אנשים.
מחפש/ת עבודה במנצ'סטר?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם