עבודה בלונדון

אין לנו אשליות בקשר ללונדון, כי גם שם תוכלו להרוויח לא מעט! איפה שהבירה, השופינג והכדורגל הם דבר שבשגרה אצל הלונדוני המצוי, אצלכם זה יכול להיות מעבר למנטליות שונה לחלוטין ובריחה ממזג אוויר לוהט והמתלקח של הים התיכון. המקום שאנשים מתבלבלים לגבי סדר גודלו, כאשר שואלים אם זו עיר או ארץ - לונדון זו האזור היחידי כנראה, בו רק בהליכה בקניון בודד ניתן ללכת לאיבוד!

קניונים בלונדון
אולי גולת הכותרת של העיר הענקית מבין מדינות אירופה - כאשר מבצעים חיפוש של עבודה בלונדון, ניתן למצוא קניונים אימתניים במיוחד, שם אפשר להתמקם באחת מהבסטות של עגלות הקניות הידועות, זה זמן ניכר! קניון ווסטפילד הוא יחסית חדש, אבל בהחלט יותר גדול מימדים מכל מרכז קניות מסחרי שאי פעם תדרכו עליו כנראה. עם שפע של מאות חניות, ספק אם מישהו עימוד באתגר של לקנות דבר מה, ואולי זה יהיה מכם?! קניון בלוווטר כבר עושה רושם שלקחו את כל אזור השרון ופשוט בנו עליו קניון מפלצתי, כאשר רק השהייה בו נמדדת על כ-3 שעות! קניון נוסף שבו יש כמעל ל-100 חניות, הוא ברנט קרוס - עם בחירה בין שלושה מרכזי קניות ענקיים בהם ניתן למצוא עבודה בלונדון, צריך להיות פראייר בשביל לא לקפוץ ולנסות להרוויח קצת לירות.

איפה מרוויחים הכי הרבה כסף?
מטבע אחד מהממלכה העשירה הזו, שווה כמה שקלים טובים! לא תמצאו כיום יחס המרה יותר משתלם מזה - לירות שטרלינג הן בהחלט מטבע מועדף מהבחינה הזו, שתוך זמן קצר ניתן לעשות בוכטות של שקלים! שלא כמו מדינות אחרות בהן צריך לעבוד כפול מהזמן, בלונדון ניתן לגרוף יותר רווחים ובכך לחסוך מהר מאוד. לונדון מפוצצת תיירים בכל השנה, ולכן המזל יכול להאיר לכם יותר פנים, אם תנסו למצוא עבודה בבירת אנגליה העצומה. רק אל תבזבזו הכל על קניות ברחוב אוקספורד, הפיתוי ללא ספק מרושש!

עבודה בלונדון בקהילה היהודית
אמנם רק שני אחוז מאוכלוסיית המטרופולין הגדול באירופה, אבל הקהילה היהודית בלונדון כנראה יכולה לספק גם לא מעט מקומות עבודה בחו"ל לישראלים. הרבה מהעבודות דורשות דרכון אירופאי, על מנת שסידור התעסוקה יהיה חוקי למהדרין, אבל ניתן למצוא לא מעט נישות עבודה בעזרת אמצעי שכזה: הובלות, עבודות שירות אחרות כמו מלצרות, מנעולנות, עבודה כאופר במסגרת החינוך הקהילתי והשמירה על ילדים יהודיים ברחבי לונדון, גננות (של גינות ושל גנים קרוב לוודאי). וכאשר זה לא מניח עליכם את הדעת, תמיד אפשר להשתכר באופן נאה מעבודות מכירה של צעצועים בחג המולד, או של מוצרי ים המלח במשך כל השנה!
מחפש/ת עבודה בלונדון?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם