עבודה באירלנד

בבר אירי מקורי יצאת לכם כבר להיות? אם אתם חושבים שראיתם מספיק נופים ירוקים וטעמתם מספיק בירות בחייכם, תחשבו שנית!! אירלנד מציעה נופים מדהימים לצד השתכרות מדי ערב מבירות מקומיות (ואם חשבתם שלאנגלים אין קיבולת..), וחמימות האנשים המקומיים תיקח אתכם למקומות כיפיים וחוויות שלא תרצו שיגמרו! עבודה נטו? באירלנד באים ליהנות קודם כל!
איפה ניתן לעבוד באירלנד?
מבטא מוזר של תושבי אירלנד וריכוז גבוה של ג'ינג'ים זה רק חלק מהחוויה! אירלנד מחולקת ל-32 מחוזות שבהם ניתן לטייל ולעבוד. דבלין היא עיר הגדולה ביותר באירלנד וגם עיר הבירה, שם תוכלו למצוא את רוב הזדמנויות העבודה. עבודות כמו מכירות מעגלות ומציורי שמן לא חסר, והשוק המכירתי רק למד את הפוטנציאל במדינה שהלכה והתפתחה לאחת המדינות העשירות באירופה כיום. חיי הכפר מציעים גם כן עבודות בחקלאות וכיוצא בזה ובתור ברמנים במסבאה בכפר או בעיר, לא בהכרח תישארו מאחור. המדינה האירית שבעבר ידעה מוות של קרוב לחצי מיליון איש מאוכלוסייתה (במאה ה-19, עכשיו תנשמו!), היא כיום מדינה תיירותית ביותר, ובצדק!

מה עושים בנוסף על עבודה באירלנד?
דיג? גלישה? ביקור בטירות בין היתר, הממלאות את אירלנד עושה חשק לצייר את האווירה הקסומה אז תביאו גם צבע ומכחול! באיים השייכים לאירלנד תוכלו למצוא לא מעט מצודות גם כן, והנוף המשתקף על המים מהווה השראה ללא מעט תמונות אומנות, וכנראה גם למוזיקה האירית האהודה. האווירה המשחררת והליברלית במדינת אירלנד, לצד נופים ואטרקציות רבות היא ללא ספק מתכון לטיול הבא שלכם!
מחפש/ת עבודה באירלנד?
מלא/י את הטופס הבא ונציגינו יחזור אליך בהקדם עם הצעות עבודה מדהימות במדינות שונות בעולם